Sephora’da birbirinden zengin renk seçeneklerini bir arada sunan ve güçlü ürün performanslarıyla göz kamaştıran makyaj paletleri %30 indirim* ile satışa sunuluyor.

*Kampanya, 2-31 Mayıs tarihleri arasında tüm Sephora mağazalarında seçili makyaj paletlerinde geçerlidir.

Kat Von D, Shade+Light Face Contour PaletteKontür Paleti

Bir sanatçı paletinden esinlenerek gölge ve ışık nüanslarını kapsayan 6 mat renkten oluşan Shade+Light yüz kontür paleti nötr, sıcak ve soğuk renkler içeriyor. Yüzde belirtmek istediğiniz bölgelerin üzerine doğal bir gölge oluşturmak için koyu renkleri kullanın, ardından ön plana çıkarmak istediğiniz yüz bölgelerini açık renklerle belirginleştirin. Bu palet, Shade+Light kontür tekniği ile elmacık kemiklerinin nasıl belirginleştirileceği, yüzün nasıl inceltilebileceği ve burnun nasıl şekillendirileceğini öğretirken aynı zamanda da Kat tarafından anlatılan bir kullanım kitabı içeriyor.

Yeni Fiyat: 206,5 TL

BECCA, Apres Ski Işıltı Palet

BECCA, en çok sevilen Shimmering Skin Protector tonlarından esinlenerek yarattığı far paleti bronz yapısıyla teninizde ışıltılı bir görünüme kavuşmanızı sağlıyor. Kadifemsi dokusuyla çok beğenilecek far paletinde parlak ve metalik bitişlere sahip altı farklı ton bulunuyor.

Yeni Fiyat: 209 TL

SEPHORA COLLECTION, Mixology – Nude & fresh Tonlardan Oluşan Far Paleti

Sıra dışı bir makyaj için 18 renk bir arada. Palet içerisinde hediye edilen çift uçlu süper fırçası ile renkleri cesurca karıştırın. Dev ayna sayesinde sonucu izleyin ve sonsuza kadar yenileyin.

Yeni Fiyat: 98 TL

SEPHORA COLLECTION, Must-Have Face Palette – Blush Sculpting Palette – Allık Yapılandırma Paleti

Açıktan koyuya 4 farklı pembe tonunun bir araya geldiği bu allık paleti ile çok kısa sürede güzel ve bakımlı bir görünüme sahip olmak mümkün. Mükemmel sonuca ulaşmak içinse Sephora’nın PRO n°49 fırçası en iyi tamamlayıcısı!

Yeni Fiyat: 56 TL

SEPHORA COLLECTION, Must-Have Face Palette – Color Correction Face Palette – Renk Eşitleyici Yüz Paleti

Bir palet içinde dört farklı etki… Yeşil renk kızarıklıkları azaltıyor, mor renk soluk cildi tazeliyor, bej rengi ten rengini eşitliyor ve kayısı tonu koyu halkaları gizliyor. Ürün, Sephora PRO n°57 fırça ile birleştiğinde makyajınız tamamlanmış olacaktır.

Yeni Fiyat: 56 TL

SEPHORA COLLECTION, Must-Have Face Palette – Contouring Face Palette – Kontür Yüz Paleti

Yüzün çizgilerini yeniden belirlemek için 4 farklı pudra tonu içeren bu palet ile contouring sanatı son derece kolaylaşıyor. Yüze uygulamak için iki uçlu yeni Sephora n°204 fırçasını kullanabilirsiniz.

Yeni Fiyat: 56 TL

SEPHORA COLLECTION , Must-Have Face Palette – Strobing Face Palette – Aydınlatıcı Yüz Paleti

Sephora’nın yeni paleti ile yüzler aydınlanıyor. Son dönemlerin en gözde trendlerinden olan strobing uygulaması bu palet ile çok daha kolay. Maksimum ışıltı vermek ve yüzdeki önemli noktaları vurgulamak için paletteki renkler bejden pembeye kadar 4 farklı tondan oluşuyor. Tabii ki en iyi yardımcısı ise Sephora PRO n°80 fırça!

Yeni Fiyat: 56 TL

TOO FACED, Chocolate Bar Far Paleti

Too Faced, göründüğü kadar güzel kokan bu görkemli altın ve kakao pudralı far paletiyle dekadansı bir üst seviyeye taşıyor. Destansı yüksek parlaklıkta bir bitiş için gerçek altınla harmanlanmış renkler yaratılıyor. Tüm tonlar mükemmel kapama sağlayan yumuşak kadifemsi bir dokuya sahip.

Yeni Fiyat: 171,5 TL

MAKE UP FOR EVER Yüz Paleti

Make Up For Ever, hayat kurtaran profesyonel yüz makyaj paleti ile kontür, allık ve aydınlatıcı uygulamalarını bir arada sunarak, makyaj tutkunlarını porselen makyajla buluşturuyor.

Yeni Fiyat: 175TL