Besteleri ve sahne performansları ile dinleyicilerinden beğeni toplayan Ozan Özışık’ın yeni single’ı “Uyutmuyor Sevdan” Yüzdeyüz Müzik etiketi NetD ve tüm dijital kanallarda geniş kitleler ile buluşuyor.  Yönetmenliğini Akın Andırın’ın yaptığı klip ile de müzikseverlerin beğenisine sunuluyor.

23 Ocak 19 –  Uzun yıllardır sahne performansı ile dinleyicisi ile buluşan Ozan Özışık yeni yıla yeni single’ı “Uyutmuyor Sevdan” ile “merhaba” diyor.  Sözü ve bestesi kendisine ait eserde Özışık, geçmişin özlenen pop tınılarını ve retro dokunuşları müzikte son teknikler ile birleştiriyor.

Tıp doktoru olarak hayatını sürdüren Ozan Özışık yoğun mesleki mesaisinin yanında müziğe de zaman ayırabilmiş bir isim. Özellikle eğitim ve kariyerinin geçtiği Edirne ve Tekirdağ’da çeşitli konser ve programlarla aktif performanslarını sürdüren Özışık sahne hayatına da uzun yıllar ara vermeden devam etti.

“Uyutmuyor Sevdan” Özışık’ın bu canlı performansları sırasında çok sevilen bestelerinden olmasıyla da öne çıkıyor. Single için Jingle Park stüdyolarına giren Özışık’ın eseri Kemal Eren düzenlemesi ile sunuluyor.

KLİP AKIN ANDIRIN İMZASI TAŞIYOR

YüzdeYüz Müzik etiketi ile NetD ve tüm dijital platformlarda yerini alan “Uyutmuyor Sevdan” ayrıca bir klip ile de müzikseverler ile buluşuyor.

Yönetmenliğini, kısa filmleri ve dijital kanallardaki işleri ile kendinden çokça söz ettiren Akın Andırın’ın yönettiği klip mekân kullanımları, makro detay işleyişleri ile öne çıkıyor. Şarkı sözlerinin duygu derinliğini yansıtmayı başaran klipte seyirci Özışık’ı farklı planlarda içerikle paralel kurgular içerisinde görüyor. 

Klibi izlemek için:

Uyutmuyor Sevdan