Ağız ve diş sağlığında yeni yardımcınız!

Gülümsemek güzeldir, özellikle dişlerimizin sağlığına güveniyorsak! Her gün iki dakikamızı kendimize ayırarak, parlak ve sağlık dişlere sahip olabiliriz. Elbette, diş eti bakımı hem ferah bir nefes hem güçlü dişler için gerekli adımlardan biridir. Hepsini bir seferde yapabilen, ağız ve diş sağlığında yeni yardımcımız Oral B Orchid Purple akıllı diş fırçası bizimle!

Oral-B, GENIUS ürün yelpazesinin en yeni ürünü Orchid Purple Oral-B GENIUS, akıllı diş fırçası, duyulara ilham veren Orkide Moru renk tasarımı ile her bir fırçalamada ağız sağlığını iyileştiriyor. Yeni diş eti koruma teknolojisi, hassas modu ve Oral-B Sensi UltraThin fırça başlığı, diş etlerinize iyi bakmanıza, sorunların üstesinden gelmenize ve sağlıksız diş etlerinin önüne geçmenize yardımcı oluyor.

Oral-B GENIUS’a özel olarak geliştirilen Yeni Diş Eti Koruma Teknolojisi, ağız sağlığını korurken aynı zamanda ağız bakımını evde spa deneyimine dönüştürüyor. Fırça, gülüşünüzü canlandırıyor ve diş etlerinize masaj yapıyor.

Oral B Orchid Purple, tek üründe ağız ve diş sağlığı ihtiyaçlarını karşılıyor.

Diş Eti Koruma özelliği sayesinde, kullanıcılar başka şekilde farkına varamayacakları ya da görmezden gelebilecekleri sorunları görebiliyor.Oral B Orchid Purple bu özelliği ile, Akıllı Fırçalama Değerlendirmesi, Pozisyon Algılama ve Basınç Haritası ile Diş Eti Kanamasını Değerlendirme’den oluşan üç farklı bileşen sunuyor.

Akıllı Fırçalama Değerlendirmesi: Tüketicilerin, başka şekilde farkına varamayacakları ya da görmezden gelebilecekleri diş eti sorunlarını görmelerini sağlıyor. Kullanıcıların doğal fırçalama davranışını değerlendiriyor ve gerçek zamanlı olarak nereye fazladan baskı uyguladıklarını gösteriyor. Ayrıca, değerlendirmeyi tekrarlamak ve zaman içindeki sonuçları karşılaştırmak için hatırlatmalar yapıyor.

Oral B Türkiye ekibinden Özge Erdem

Pozisyon Algılama ve Basınç Haritası: Bu ikisinin birleşimiyle tüketiciler hangi bölgeyi fazla fırçaladıklarını görebiliyor. Teknoloji, problemli alanları görselleştirerek tüketicilerin fırçalama alışkanlıklarını değiştirmelerini ve doğru baskının her yerde uygulanabilmesini sağlıyor.

Diş Eti Kanamasını Değerlendirme: Kullanıcıların diş eti kanamalarını takip etmesine ve kanamaları azaltmak için doğru fırçalama alışkanlıkları geliştirmesine yardımcı oluyor. Ayrıca sorun devam ederse diş hekimine gidilmesini öneriyor.

Yeni Diş Eti Koruma teknolojisine sahip Orchid Purple Yeni Oral-B GENIUS, manuel bir diş fırçasına göre diş eti çizgisi boyunca daha fazla plak yok ediyor, diş fırçalama işlemini dört gözle bekleyeceğiniz duyusal bir deneyime dönüştürüyor.

Orchid Purple YENİ Oral-B GENIUS’ın tavsiye edilen satış fiyatı, 740 TL

Yorum Yapın