oralb-genius-1

Dişlerinizin daha sağlıklı ve beyaz olması için bakım yapıyorsunuz, değil mi? Peki, bu gerçekten yeterli mi? Dişlerinizin her bölgesini eşit derecede fırçalıyor musunuz? Bunları düşünmenize gerek yok, çünkü Oral B’nin yeni ürünü GENIUS, sizin adınıza düşünüyor!

Tüketicilerin yaşamlarını iyileştirmeye odaklanan P&G markası Oral B’nin yeni ürünü GENIUS, türünün tek örneği olarak Oral-B’nin bugüne kadar ürettiği “En akıllı diş fırçalama sistemi”ne sahip…

Diş fırçalama deneyimini akıllı teknolojilerle bir adım öteye taşımak üzere tasarlanan Yeni Oral-B GENIUS, fırça içerisinde yer alan hareket sensörü ile bluetooth üzerinden bağlanılan akıllı telefonunun kamerasını kullanarak kullanıcısını takip eden ve hiçbir alanı atlamadan diş fırçalanmasını sağlayan Pozisyon Algılama Teknolojisine sahip. Bu sayede kullanıcılar, akıllı telefonlarına yükledikleri Oral-B App 4.1 aracılığıyla her bölgeye uyguladıkları basınç ve fırçalama süreleri konusunda anında bilgi alarak tam olarak diş hekimlerinin tavsiye ettiği gibi dişlerini fırçalayabiliyorlar. Bütün bu özellikler, Oral-B’nin Salınım-Dönme ve Titreşim teknolojisi ve yuvarlak fırça başlığı ile bir araya gelerek kullanıcıların ağız sağlığını iyileştirmesine yardımcı oluyor.

oralb-genius-3

Üçlü Basınç Sensörü Teknolojisi’ne sahip Yeni Oral-B GENIUS’ın basınç sensörü sayesinde, şarjlı diş fırçası çok fazla basınç uygulandığında görsel bir uyarı vererek, fırça başlığının hızını otomatik olarak düşürüyor ve titreşimleri sonlandırıyor. Böylece diş etlerinin zarar görmesi engellenmiş oluyor.

Akıllı telefon uygulamasına bağlı olmadığında bile Yeni Oral-B GENIUS’ın Profesyonel Zamanlayıcı, diş hekimlerinin tavsiye ettiği iki dakikalık diş fırçalama süresini sağlamak için kullanıcıyı uyarıyor.

Kişiselleştirilmiş çok renkli 360° ışıklandırma sistemi olan SmartRing, kullanıcıların diş fırçalama deneyimlerini daha eğlenceli ve kişisel hale getirmesini sağlayarak Oral-B uygulaması aracılığıyla fırçaların özelleştirmesini sağlayan 12 farklı renkte ışığa sahip.

oralb-genius-2

Yeni Oral-B Genius’ı özel kılan özelliklerden biri de uzun süre kullanıma izin veren lityum iyon pili… 12 güne kadar hiç şarj etmeden kullanılabilen Yeni Oral-B Genius, diğer şarj edilebilir diş fırçalarına göre yüzde 20 daha hızlı şarj olurken, pil kullanım süresinin son anına kadar da aynı performansı sergiliyor.

Yeni Oral-B Genius, günlük kullanım için sunulan standın yanı sıra şık ve akıllı seyahat kabı ile de kolay bir şekilde şarj edilebiliyor ve akıllı telefon gibi USB ile şarj edilebilen diğer cihazların şarj edilebilmesini de sağlayabiliyor.