“Beni gerçekten sildi mi” diye sormuşsun, sevgili kardeşim, bu adam seni zaten evlendiği gün silmiş. Bir adam, bir kadınla birlikteyken, arada ayrılmış veya küs bile olsa, gidip başkasıyla evlenmişse, o adamın, kadını sevdiği nasıl düşünülebilir ki? Madem evlenecekti, seni de seviyordu, o zaman her şartı zorlar, seninle evlenirdi. Aşk böyle bir durumdur. Son 3 yılı çok güzel yaşadık demişsin. Bence de güzel yaşamışsındır ama hangi şartlar altında, evine dönmesi gereken bir adamın sana ayırdığı küçük saatlerde, sana getirdiği çiçeklerle mutlu olarak.

Sevgili Ölümsüz Aşk, öncelikle bu adamın evli olduğu gerçeğini kabul et. Seni 1 aydır aramıyormuş, iyi ya işte sende arama, bırak evinde yaşasın. Şuna emin ol, ister iş sorunu olsun, ister daha büyük sıkıntılar, bir insan birini seviyorsa ve aramak istiyorsa mutlaka onun için zaman bulur. Adam gitmiş. Bence sen de gitmeyi becermelisin. Sen bekar bir kadınsın. Dışarıda aşk var. Gerçekten sevgine layık olacak, seni gerçekten sevebilecek insanlar var. Sen bir rüya içindesin canım benim. Bitmeye mahkum bir hayalin peşinde ömrünü harcıyorsun. Lütfen kendin için bunu yapma. Değerinin farkına var. Sevmeyi öğrenmiş yüreğini bunu hakedebilecek birisi için sakla. Kirletme ve yorma. Biliyorum, bunlar senin duymak istediklerin değildi. Ama benim düşüncem budur. Üzgünüm. Aşk dünyanın en değerli duygusudur, doğru kişiye duyulan aşk ise bir pırlantadır. Bizimle hep yaşar ve hep paha biçilemezdir.

Umarım yardımım dokunmuştur. Senin gibi genç ve temiz bir kalpten daha güzel haberler duymak dileğiyle…

Candan Ünal

Yüksek Topuklar Aşk ve ilişkiler Editörü

Merhabalar Candan Hanım,

sizi yeni tanıdım hemen yazmak istedim.ben 10 yıldır bir erkekle birlikteyim ama bunun son 3 yılını mükemmel bir düzeyde herşekilde yaşadık.erkek arkadaşım evli ama evlenmeden önce başlayan bir ilişkimiz vardı, ben hala bekarım ama gizli gizli kaçamak aşk yaşantımız hep devam etti. (son 1,5 ay öncesine kadar) en son görüşmek için gittiğimde beni kırmızı gülle karşıladı gecemiz güzel geçti.ertesi gün olduğunda gezmeye çıktığımızda aramızda bi tartışma çıktı.hiç önemi olmayan bi konudan dolayı.beni kolumdan tutup arabaya götürdü koltuğu geri yasladı ve yaslandı o şekilde 10 dakika düşündü ve bu şekildemi duracağız dedi beni otogara getirdi .ben dönmek istemiyordum biletimide geç saate ayırmıştım.ama beni oraya getirmesine çok kızmıştım o anda bilet alınacak yerde saat 6 alalımmı sordu yer yokmuş sadece erkek yanı vardı bende sen karışma erkek yanı olsun farketmez ben oturur giderim dedim. o anda boğazıma elleriyle sarıldı ve beni hırpaladı.çok üzüldüm hemen ordan ayrıldım geldiğimiz arabanın yanına gittti beni aramadan.mecbur kaldım yanına gittim çünkü orayı bilmiyordum.bileti 6 almış.tam iki saat vardı hiç konuşmadı.çantamı bile taşımadı.tam ayrılırken yanına gittim dudaklarına sarılıp onu öptüm oda beni öptü tam bir paket sıgarayı bitirdi.o gün evve ulaştığımı kontrol etmek için aradı ama tam bir ay hiç aramadı.işte böle ben tam bir ay üzere onu aradım mesaj attım seni seviyorum özledim dedim ama cvp vermedi.sadece dediği şuydu ben seni o garajda bıraktım.şuda var ama iş durumu bu arlar çok problemli çünkü ailesi yakınları ilede çok görüşmüyor.takip ediyorum.beni çok seviyordu, çok kıskançtı her ayrıldığımızda birbirimize döndüğümüzde birbirimizi bırakmayalım diye yeminler ediyorduk. ne yapıpta gönlünü alailirim acaba beni gerçekten sildimi?????ne olur cvplayın

Ölümsüz Aşk