Nedense kadınlar daha önce ilgi duymadıkları erkeklere, o erkekler kollarına başka birini takınca ilgi duymaya başlarlar. Sanırım bunun altında yatan neden, başka birisi beğendiyse o erkek işe yaramaz değildir fikrine kapılmak…. Yanlış elbette ama böyle oluyor işte!

Şimdi birlikte olduğun kızı sevmediğin belli, o zaman sana yakışan onu ileride daha fazla üzmektense, şimdi üzüp ayrılmaktır. Sevmediğin biriyle zaman geçirerek onu üzmeye hakkın yok.

Diğer kız seninle birlikte olabilir, olmayabilir, hepsi ihtimal ama sen bakıştığın kızın sana gelip gelmemesine bakmadan, sevmediğin diğer kızdan ayrılmalı ve dürüst davranmalısın.

Belki o kız gelip seninle flört ederse, sen onu beğenmeyeceksin, kim bilir? Sadece uzaktan bakışmak, onu fiziksel olarak çekici bulduğun anlamına gelir ama ya huylarını sevmezsen ne olacak?

O yüzden sevgili kardeşim, bence olayları akışına bırak ve gör bakalım neler oluyor.

Sevgilerimle

Candan Ünal

Yüksek Topuklar Aşk & İlişkiler Editörü

candan.unal@yuksektopuklar.net

Twitter: @candanunal

Facebook: www.facebook.com/candanunalaskveiliskiler

Okur mektubu

Merhabalar ben F., ben şu an 5 aydır birisiyle çıkmaktayım . Bundan 1 sene önce bir kıza çıkma teklif etmiştim ama o kabul etmemişti. Ben bu sevgilimle çıkmaya başlayınca bu kız sürekli bakmaya başladı adeta hoşlandığını gösterdi. …………………………………………………………………………………………………………………………………………………