Alaçatı’nın tam eğlence mekanı Öküz, yakında İstanbul’a geliyor! Çeşme’nin tatlı rüzgarları Öküz’le İstanbul’a taşınıyor. Adının yarattığı sert etkiye rağmen şıklığı ve centilmenliğiyle dikkat çeken Öküz’deki eğlence kulaktan kulağa yayılıyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve “Müşterilerimizi kimse rahatsız edemez” iddiasıyla hizmet veren mekanda ünlü ünsüz herkes özgürce eğlenebiliyor.

Sezon boyunca eğlencenin adresi olma unvanını elden bırakmayan Öküz’ün haftanın her gecesine yayılan bir müşteri potansiyeli var. Bu durum mekanın müdavimleri arasında “Birileri varsa Öküz’de vardır” sözüyle anılıyor. Sporcuların sık sık misafiri olduğu Öküz, futbolcular, basketbolcular ve voleybolcuların eğlenmek için tercih ettiği adres oluyor.

Öküz iyi yemeğin de adresi

Öküz, zengin yemek menüsüyle de dikkat çekiyor. Menüsünde bebek ahtapot, karidesli tartolet, yengeç graten, midye-ahtapot tabağı gibi deniz ürünlerinin yanı sıra “öküz gibi acıkanlar” için t-bone steak ve hamburgerleri de bulunan Öküz, menüye son olarak ege mezelerini de ekledi.

Alaçatı Port’un tatlı rüzgarının eşlik ettiği akşamlarda güneş batarken içkilerini yudumlamak isteyenler için de farklı seçenekler sunan Öküz’de gecenin ilerleyen saatlerinin en çok tercih edilen içkisi çikolatalı tekila oluyor.

Tam bir Çeşme eğlencesi için elinden geleni yapan mekanda, deep house, house tadında başlayan gece dünya hitleriyle süsleniyor. Aralara giren Türkçe şarkılar ise eğlencenin dozunu artırıyor. Öküz, yolu Alaçatı’dan geçen herkesi eğlenceye davet ediyor.

erkekler