Cinsel ilişki sırasında prezervatif kullanmak istenmeyen gebelik ve hastalıklara karşı koruma sağlar; bunu hepimiz biliriz. Ancak, özellikle erkekler prezervatifin his kaybına sebep olduğunu söyleyip kullanımdan kaçırırlar. Şimdi, bunu tamamen ortadan kaldıracak bir prezervatif var: Okey Tenn!

Okey, yeni ürünü Tenn ile aşka yeni bir boyut kazandırıyor. Lateks içermeyen özel dokusuyla Okey Tenn, gerçek bir ten hissi yaşatıyor.  Tüm market ve eczane raflarında satışa sunulan Okey Tenn, özel yapısıyla doğal bir his sağlıyor ve gerçek ten hissini garanti ediyor.

Tenn

Lateks içermeyen yapısı sayesinde kokusuz olan OKEY Tenn’i, lateks alerjisi bulunan kişiler de rahatlıkla kullanılabiliyor.

Tavsiye edilen raf satış fiyatı: Okey Tenn, 26,90 TL

Okey Hakkında

OKEY, aile planlaması kavramını yerleştirmek için 1991 yılında Eczacıbaşı çatısı altında piyasaya çıktı. 1992’de, Türk televizyonlarındaki ilk prezervatif reklamını yayınlayarak, ülkemizde “prezervatif” reklam kategorisinin oluşmasını sağlayan OKEY, toplumumuzda cinsellikle ilgili doğru bilinen yanlışların düzeltilmesine ve bilinç düzeyinin arttırılmasına katkı sağlıyor. TAP Vakfı (Türkiye Aile Sağlığı ve Planlaması Vakfı) tarafından desteklenen Türkiye’nin lider, en güvenilen ve en kaliteli prezervatif markası OKEY, 14 yıldır ücretsiz olarak hizmet veren Alo OKEY Cinsel Sağlık Bilgi Hattı ile tüketicilerin cinselliğe dair öğrenmek istediği her şeyi TAP Vakfı uzmanları aracılığı ile cevaplandırıyor.