Bu işin bir sonu olmadığını sen de biliyorsun. Evli ve eşine öyle veya böyle bağlı bir adamın oyuncağı olmak istemezsin. Bu işten vazgeçmek zorundasın güzel kardeşim. Biliyorum söylemesi kolay, yapması zordur ancak benim gözlemlediğim, onun seninle biraz takıldığıdır. Genç bir kızın ona karşı beslediği duygular hoşuna gidiyor elbette, egosun ve daha birçok yerine iyi geliyor.

 

Senin ise; mektubunun başında sorduğun gibi, ta çocukluktan kalma otorite sevgisi eksikliğin var. Sen de bilinçaltında bu görevi ona vermişsin. Hislerin aslında aşk değil, kafanda büyütüp, ona giydiriyorsun. O da bu durumdan memnun, hayatına devam ediyor.

 

Silkelenip sıyrılman gerekiyor. Benim gördüğüm kadarıyla, bu yol bir yere çıkmaz. Çevir yüzünü başka yöne, bu manzaradan alabileceğin bir şey yok canım kardeşim.

 

Sevgilerimle

Candan Ünal

Yüksek Topuklar Aşk & İlişkiler Editörü

candan.unal@yuksektopuklar.net

 

okur mektubu

 

Candan hanım, Cancan hanım iyi ki varsınız..yazılarınızı hayranlıkla okuyorum..yazılarda kendimi buluyorum..sanki ben yazmışım gibi geliyor..aşka zaman zaman aynı baktığımızı düşünüyorum..bu da beni mutlu ediyor.. az önce candan sohbetlerde zorla sevdirememekle ilgili yazıyı okudum..hani ailevi durum baba ile alakalı kısmı dikkatimi çekti..tam açıklamamışsınız ama yanlış anlamadıysam babayla kopukluk mu kendinden büyük birini sevmeye sebep oluyor?