1 Ocak – 10 Ocak

Huzursuzluk ve kavgadan hoşlanmayan, sevdiklerine düşkün, sabırlı ve çalışkan kimsenin bir şeyinde gözü olmayan, kendi çalışıp kazanmaktan yana olan, başarılı olmayı isteyen ve rahat, güvende yaşamayı arzulayan, gayet kibar ve nazik, doğru ve dürüst davranan, başarısızlığa tahammülü olmayan, sevgiye önem veren, takdir edilmekten hoşlanan, yeniliklere açık, bulunduğu alanda parlamak isteyen, kimi zaman coşkulu bazen karamsar olabilen fakat asla pes etmeyen, direnen bir yapıları vardır.

11 Ocak – 19 Ocak

Son derece mantıklı, becerikli, akıllı, sözünde duran, eğitim hayatına önem veren, öğrendiklerini kolay kolay unutmayan, aklını ve yaratıcı hünerlerini kolaylıkla hayata geçirebilen, neyin gerekli neyin gereksiz olduğunu iyi ayırt edebilen, mantıklı, gerektiğinde sert konuşabilen, aynı anda birden fazla konuda bilgi sahibi olabilen, gözlem gücü yüksek, iş hayatında başarıya mutlaka ulaşabilen bir yapıları vardır.

22 Aralık – 31 Aralık 

Sorumluluk sahibi, ne istediğini bilen, doğru ve yerinde kararlar alabilen bir kişiliktir. Disiplinli bir çaba ile her türlü güçlüğün üstesinden gelebilir.

İç gözlem gücüne sahip, yavaş ve emin adımlarla ilerlemekten yana olan, koşullar ve şartlara göre kendini ayarlayabilen, uçarılıktan asla hoşlanmayan, aşkta güvenen, saygı ve sevgiye değer veren, oldukça tutkulu, sevdiğine sahip çıkan, liderlik gücü yüksek, organize olan, iş hayatında parlayabilen, bazen karamsar olabilen bir yapıları vardır.

 

Kendinizi ve karşınızdaki insanların kişiliklerini kolayca çözmek istiyorsanız; doğru yerdesiniz! Yüksek Topuklar ekibi olarak doğum tarihine göre kişilik özellikleri özel dosyası hazırladık. Doğum tarihi aralığını seçin, merak ettiklerini öğrenin!

 

Ocak  1-10-nisan  1-10-nisan  Ocak 
Ocak Ocak Ocak Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak