California Cevizi
California Cevizi

Ofis Dekorasyonu Önerileri

Ofis


Çalışma Masası Yerleşimi

 

Güneş ışığı; beynimizin mutluluk hormonu salgılamasına yardım olur. Ofiste mutlu ve verimli çalışmak için çalışma masanızı güneş ışığı alan bölgeye yerleştirin.

 

Aynaların Kullanımı

 

Ayna, kullanıldığı bölgelerin daha geniş görünmesini sağlar hem de dekoratif modelleriyle ortamın havasını bir anda değiştirir. Duvarlara asacağınız birkaç ayna ofis dekorasyonunda harika bir yenilik sağlayacaktır.

 Duvarların Süslenmesi

 

Resimler, tablolar ya da sevdiklerinizin fotoğrafları… Hem ofis dekorasyonunu zenginleştirmek hem de size pozitif enerji veren durumları her an gözünüzün önünde tutmak için ofisinizde tablo ve resimlere yer açın.

 

Aydınlatma Seçimi Ofis

 

Güneş ışığı almayan bir odada çalışıyorsanız ya da aydınlık ortamlar enerjinizi yükseltiyorsa; gözleri yormayan aydınlatma çözümlerinden faydalanabilirsiniz.

 

Saklama Çözümleri

 

Dosyalar, klasörler, ajandalar, not defterleri, faturalar ya da kişisel bakım ürünleriniz… Ofiste dağınıklığı önlemek hem de dekoratif yenilik için saklama kutularından yardım alabilirsiniz. Uygun fiyata satın alabileceğiniz saklama kutularının ofis mobilyalarıyla benzer renkte olmasına dikkat edin.

 

Çiçeklerin Enerjisi

 

Ruh halinizi pozitif yönde değiştirmek ve ofis dekorasyonunda ekonomik bir yenilik yapmak istiyorsanız; çiçekler için yer açın! Bakımı kolay, rengârenk çiçekler; ofis dekorasyonunda en önemli parçalardan biridir.

 

Renklerin Gücü

 

Ofis mobilyalarında tepeden tırnağa tek renk seçim yaptıysanız; vazo, çerçeve, sehpa gibi objelerde canlı renkleri tercih edebilirsiniz. Özellikle pastel tonlardaki ofisler için turuncu, yeşil, pembe, mavi gibi sezonun dekorasyon modasını yansıtan objeler uyum sağlayacaktır.

 

Ofis Dekorasyon Modellerini Görmek için Fotoğrafların Üzerine Tıklayın!

 

1 Yorum

  1. Bilgiler güzel fakat görseller çok daha güzel. Ofis dekorasyonunun olabildiğince kalabalık göstermemesi bence daha iyi olacaktır. Başarılar.

Yorum Yapın

vestel