Odeabank, yeni yıla özel birbirinden cazip kredi teklifleri hazırladı. Yeni yıla girerken tüm ihtiyaçlar için Odeabank’ta “Nakit Hazır”. Yeni yıla yeni bir araba ile girmek isteyenler ise Odeabank’ın “Taşıt Kredisi” kampanyasından faydalanarak, %0,92’den başlayan faiz oranları, 60 aya kadar vade seçenekleri ve üç ay taksit erteleme imkanı ile bu dileklerini gerçekleştirebilecek.

Odeabank’ın, yıl sonuna doğru artan nakit ihtiyaçlarını kolayca çözen “Nakit Hazır” kampanyası ile günde 3 TL’ye 3000 TL, 10 TL’ye 10.000 TL alınan kredi, düşük taksitli olarak geri ödeniyor. “Nakit Hazır” 15.000 TL’ye kadar başvurulan krediler için de düşük taksitli geri ödeme imkanı sunarken belge, kefil gibi başvuru prosedürlerini de aramıyor. Esnek ödeme imkanı bulunan “Nakit Hazır”da dileyenler 2 ay taksit erteleme seçeneğinden ve 48 ay vade imkanından yararlanabiliyor.

Odeabank’ın diğer teklifi ise yeni yıla yeni arabayla girmek isteyenlerin yüzünü güldürüyor. Yeni taşıt alımlarında %0,92’den, ikinci el taşıt alımlarında ise %1,02’den başlayan faiz oranları, 60 aya kadar vade seçenekleri, üç ay kredi erteleme ve her bütçeye özel esnek ödeme imkânları sunan Odeabank ile yeni bir arabaya kavuşmak kolaylaşıyor.

Başvuru koşulları

“Nakit Hazır”a sadece bir SMS’le zahmetsizce başvuruluyor. 8444’e KREDIM yazıp bir boşluk bırakıp TC kimlik numarası yazılarak gönderiliyor. Başvurular ayrıca www.odeabank.com.tr adresinden, 444 8 444 çağrı merkezinden de yapılabiliyor.

Taşıt kredisine başvurular ise Odeabank şubelerinden yapılıyor.