nuxe-yag

Nuxe ürünleri hakkında yorumlar

Altın gibi ışıldayan, yumuşacık cilt ve saçlara sahip olmak istersiniz, değil mi? O halde size, ‘Yüksek Topuklar’ editörleri olarak severek kullandığımız ‘Nuxe Kuru Yağ’ mucizesinden bahsetmeliyiz! Kokusuyla, çabuk dağılan dokusuyla ve çok amaçlı kullanım kolaylığıyla Nuxe, her şişede güzellik ve ışıltı sunuyor!

1991 yılında ilk kez NUXE tarafından yaratılan kuru yağ Huile Prodigieuse®’ün, benzersiz kokusuyla sunduğu çok amaçlı bakım deneyimini ışıltıyla buluşturan Huile Prodigieuse® Or altın pırıltılarıyla kullanım keyfini arttırıyor.

  • Hem saçlarda hem ciltte kullanılıyor

İçerdiği ışıltılı parçacıklar ile cildinize ve saçlarınıza altın parlaklığı verirken büyüleyici kokusuyla en ufak bir yağlı his bırakmadan yumuşacık bir cilde kavuşmanızı sağlıyor. Huile Prodigieuse® Or’un üst notalarında portakal çiçeği ve bergamot, orta notalarında gül, gardenya ve manolya çiçekleri, alt notalarında ise vanilya ve Hindistan cevizinin karşı konulmaz seksapeli yer alıyor.

Huile Prodigieuse® Or benzersiz kadifemsi dokusuyla ve içerdiği ışıltılı parçacıklarla eşsiz bir görünüm sağlıyor. Büyüleyici kokusuyla hem gündüz hem gece ciltte ve saçlarda yarattığı muhteşem parıltısıyla sizi şımartıyor.

  • Doğal özleri ve kokusuyla büyülüyor

Huile Prodigieuse® ‘ün içeriğindeki 6 değerli bitkisel yağı (Hodan, Sarı Kantaron, Fındık, Tatlı Badem, Macadamia ve Kamelya), altın parıltılarıyla harmanlayan Huile Prodigieuse® Or %95 doğal içeriğiyle tek bir dokunuşla yüz, vücut ve saçları besliyor ve yumuşatıyor.

Altın pırıltılı çok amaçlı kuru yağ Huile Prodigieuse® Or’u yüzünüzde, saçlarınızda ve vücudunuzda farklı ve yaratıcı şekillerde kullanabilirsiniz. Yazın bronzlaşan cildinizin ışıltısını arttırmak için güneş sonrası bütün vücudunuza Huile Prodigieuse® Or’u uygulayabilirsiniz. Saçlarınızın ihtiyacı olan parlaklığı da tarağınıza sıktığınız Huile Prodigieuse® Or yağınız ile elde edebilirsiniz.

İçerisindeki mineral kökenli ince parıltılar sayesinde özellikle yaz aylarında arzulanan kusursuz cilde tek bir kullanımda ulaşmanızı sağlayan Huile Prodigieuse® Or, yumuşak dokusu ve büyüleyici kokusuyla mest ediyor. Nuxe Kuru yağı her an yanında taşımak isteyenler için 50 ml şişe alternatifi de bulunan çok amaçlı kuru yağ ile ışıltınızı sonsuz kılın!

icerik-banner-3