nurgul-yesilcay-3

Nurgül Yeşilçay’ın, anneliğini, oyunculuğunu, güzelliğini ve hayata karşı dimdik duruşunu çok seviyoruz! Bir yanı şımarık bir kız çocuğu, bir yanı güçlü bir kadın gibi görünüyor ve ona bayılıyoruz. Şimdi, beğendiğimiz bir yönü daha var: Nurgül Yeşilçay’ın kırmızı ruju harika!

Oriflame, Nurgül Yeşilçay’ın yüzü olduğu The One Lip Sensation’la tüm dünya moda sahnesinde yükselişini sürdüren likit rujları bir adım öteye taşıyor. Peki siz, ‘The One Lip Sensation’la, baharın enerjisini dudaklarına taşımaya hazır mısın?

  • Bahar enerjisinde 10 farklı ruj

Nemlendirici özelliği sayesinde dudakları kurutmadan mükemmel bir matlık sağlayan seride, Nurgül Yeşilçay’ın favorisi ‘Red Velvet’ ile birlikte baharın enerjisini dudaklara taşıyan 10 göz alıcı renk yer alıyor. Klasik pembelerden koyu morlara kadar uzanan renk seçeneğiyle stiliniz ister klasik, ister cesur olsun, her tarza uygun bir bitiş sağlıyor.

oriflame-ruj

  • Uzun süre kalıcı renkler

The One Lip Sensation’la daha ilk sürüşte istenilen matlık elde edildiği için kat kat uygulamaya ve dudak kalemi kullanmaya da gerek kalmıyor! Köpüksü ve kadifemsi bir dokuya sahip likit ruj, içerdiği yoğun pigmentlerle uzun süre kalıcılığını koruyor.

The One Lip Sensation’la etkileyici dudaklara sahip olma sırası artık sende! 2016 Mayıs ayına özel fiyatı: 18.90 TL

ebru-eski-halleri-banner