Lazzoni Mobilya, 50 yıllık garantisine güvenen herkesi, online alışveriş ayrıcalığına davet ediyor. Türkiye’nin ilk ve tek online mobilya markası NUEV.com, Lazzoni kalitesiyle evinizi ve tüm mekanlarınızı sizin için tasarlıyor. Lazzoni’nin online mobilya markası NUEV, son yıllarda internet üzerinden alışveriş yapma geleneğine uygun olarak, müşterilerine alacakları ürünler konusunda yardımcı olmaya devam ediyor.

Görmeseniz de dokunmasanız da NUEV’den ne aldığınızı kesinlikle biliyorsunuz; çünkü malzemelerini tanıtmak için size kumaş ve ahşap örnekleri gönderiyorlar… NUEV.com’da her mekana ve zevke uygun, esnek ve modern seçenekler bir arada sunuluyor. Üstelik fiziksel mağaza işletmedikleri için kira, stok, personel vb. maliyet giderleri fiyatlara yansımıyor ve size daha uygun fiyat seçenekleriyle, yüksek kaliteli ürünlerden istediklerinizi seçmesi kalıyor.

nuev-mobilya 1

Koltuk, yatak olan koltuk, kanepe, seryat, puf, yatak olan puf ve sandalyeler NUEV’in döşemeli ürünlerini oluşturuyor. Ürünlerini tasarlarken hem fonksiyonel hem de sade tasarımlı olmasına özen gösteriyorlar. Dokuz farklı renk, iki farklı kumaş çeşidi bulunan NUEV’in sürekli tercih edilen ürünleri beş iş günü, diğerleri ise 20-25 iş gününde teslim ediliyor; üstelik tamamen ücretsiz olarak. Müşterilerine verdikleri güven sadece ürünleriyle de sınırlı kalmıyor; aldıklarınızı beğenmediğiniz takdirde yedi iş günü içerisinde iade edebiliyorsunuz.

nuev-mobilya 3

NUEV’in en iddialı olduğu alan, döşeme hizmeti… Satışlarının büyük bir kısmını bu kategoride yapan markanın tüm ürünleri, Lazzoni fabrikalarında, aynı hammade ve işçilik kalitesi ile üretiliyor. Panel ürünlerde üç farklı renk seçeneği sunuyorlar size. Kitaplık, çalışma masası, masa, sehpa, yataklarda ise en çok fonksiyonel kullanıma önem veriyorlar. Üstelik tüm bu ürünler dünyanın en kolay anlaşılır montaj şemaları ile birlikte sunuluyor. Siz de Lazzoni fabrikalarında, aynı hammade ve işçilik kalitesi ile üretilen NUEV.com ürünlerini incelemek istiyorsanız, bilgisayarınız, akıllı telefonunuz ya da tabletinizden hemen www.nuev.com’a tıklayın…

nuev-mobilya 5