Makyaj yapmak her zaman zevkli, çıkarmaksa bir o kadar zahmetli. Şimdi Yeni NIVEA MicellAIR Expert Makyaj Temizleme Serisi’yle hem kalıcı hem de suya dayanıklı makyajı çıkarmak çok kolay!

%0 ürün kalıntısı! **

Serinin MicellAIR bileşiği ve siyah çay özü içeren formülüyle ovalama gerektirmeden, uzun süre kalıcı makyaj ve maskarayı ürün kalıntısı bırakmadan çıkarır.

Cilde nefes aldırır!

Etkili formülüyle ciltten makyajı derinlemesine temizler böylece cildin oksijen alımını artırır ve tekrar nefes almasını sağlar.

Yeni NIVEA MicellAIR Expert Makyaj Temizleme Suyu uzun süre kalıcı makyaj ve maskara için geliştirilmiştir. MicellAIR bileşiği ve siyah çay özü içeren formülü mıknatıs gibi çalışarak, makyajı etkili bir sekilde yakalar. Ovalama gerektirmeden temizler. Ürün kalıntısı bırakmaz böylece cildinizin oksijen alımı artar.

Yeni NIVEA MicellAIR Expert Makyaj Temizleme Suyu Fiyatı: 26,90 TL

Yeni NIVEA MicellAIR Expert Makyaj Temizleme Mendili uzun süre kalıcı ve suya dayanıklı makyajı ve maskarayı ürün kalıntısı bırakmadan pratik bir şekilde çıkarır, böylece cildinizin oksijen alımı artar. MicellAIR bileşiği ve siyah çay içeren nazik formül hassas göz çevresine bakım yapar ve kirpikleri korur.

Yeni NIVEA MicellAIR Expert Makyaj Temizleme Mendili Fiyatı: 20,90 TL

Yeni NIVEA MicellAIR Expert Çift Fazlı Göz Makyaj Temizleyici uzun süre kalıcı ve suya dayanıklı makyajı ve maskarayı çıkarmak için geliştirilmiştir. Ürün kalıntısı bırakmadan nazik bi şekilde göz makyajını çıkarırken hassas göz çevresine bakım yapar. Ürün kalıntısı bırakmaz böylece cildinizin oksijen alımı artar.

Yeni NIVEA MicellAIR Expert Çift Fazlı Göz Makyaj Temizleyici Fiyatı: 24,90 TL

*86 makyaj uzmanının katılımıyla  Almanya’da yapılan teste göre; 10 makyaj uzmanından 8’i, MicellAIR Expert serisini öneriyor.

**75 kadın katılımcıyla yapılan testler sonucunda; MicellAIR Expert Makyaj Temizleme Suyu: 1 hafta sonunda katılımcıların %87’si tarafıdan onaylandı. 35 kadın katılımcıyla yapılan testler sonucunda; MicellAIR Expert Göz Makyaj Temizleyici: 4 hafta sonunda katılımcıların %84’ü tarafıdan onaylandı.