evde-cilt-bakimi

Cilt lekeleri ve erken yaşlanmaya karşı kendimizi korumak zorundayız. Bunun en kolay yolu ise, etkili bir güneş koruyucu krem kullanmak… Kadınların güzelliği için çalışan kozmetik markaları, özel içerikli kremleriyle hem kırışıklarla savaşıyor hem güneşe karşı tam koruma sağlıyor.

Uzmanlar, cildin kırışıklarla savaşmak için kendi sırrı olduğunu biliyor: Koenzim Q10… NIVEA, cilt hücrelerinin yenilenmesi için gerekli enerjiyi sağlayan “Koenzim Q10”i kullanarak ürettiği Yeni NIVEA Q10 Kırışık Karşıtı Gündüz Kremi’yle, hem zararlı güneş ışınlarından korunmayı hem de kırışık karşıtı bakımı bir arada sunuyor.

Ürün, formülündeki SPF 30 faktörü sayesinde güneşten yüksek koruma sağlarken, güneşe bağlı yaşlanma belirtilerini ve ciltte leke oluşumunu engellemeye yardımcı oluyor. 25 yaş ve sonrasında kullanılabilen ürün, yaşlanmaya yol açan serbest radikallere karşı cildi korurken, ilk kırışıkları da azaltıyor.

nivea-gunes-koruma-kremi

Düzenli kullanıldığında, Q10 ve kreatin seviyesini artırıyor, pürüzsüz ve bakımlı bir cilde kavuştururken genç görünümünü koruyor.

NIVEA Q10 Kırışık Karşıtı Gündüz Kremi SPF 30 : 46,50 TL