nivea-gunduz-kremi-1

Daha dolgun ve genç görünen bir cilde sahip olmak istiyorsanız, bakım kremlerinden faydalanabilirsiniz. Özellikle, Nivea’nın yeni bakım serisi, yaşlanma karşıtıcı inci taneleri ve gündüz kremiyle fark ediliyor.

Bakım serisi, Yaşlanma Karşıtı Cilt Dolgunlaştırıcı Gündüz Kremi ve Yaşlanma Karşıtı Cilt Dolgunlaştırıcı İnci Taneleri olmak üzere iki üründen oluşuyor.

nivea-gunduz-kremi-2Nivea Cellular Yaşlanma Karşıtı Cilt Dolgunlaştırıcı İnci Taneleri serumu, en yüksek oranda hyaluronik asit içeriğiyle cildin su tutma kapasitesini arttırarak daha sıkı ve dolgun bir yapıya kavuşturuyor. Kolajen tetikleyici aktif madde içeren yapısı, kolajen üretimini tetikleyerek cildi güçlendiriyor.

Nivea Cellular Yaşlanma Karşıtı Cilt Dolgunlaştırıcı Gündüz Kremi, yüksek oranda* hyaluronik asit içeriğiyle cildi dolgunlaştırarak sıkı bir cilt hissi veriyor, pürüzsüzleştiriyor ve derinlemesine nemlendiriyor. Kolajen tetikleyici formülü, kolajen üretimini desteklerken aynı zamanda cildi güçlendiriyor. Ayrıca içeriğindeki SPF 15 sayesinde cildi güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarından koruyor.