kosan-kadin-spor

Depresyon, fazla kilo, yorgunluk, özgüven eksikliği… Hayat kalitesini düşüren bu olumsuz durumlardan, spor yaparak kurtulmak mümkündür. Mutluluğa doğru ilk adımı atmak için kadınlar koşusuna katılmaya ne dersiniz?

Kadınları spor yapmaya teşvik etmek için organizasyonlar düzenleyen Nike, 5 Haziran 2016 Pazar saat 9:34’te Caddebostan’da gerçekleştireceği 5K ve 10K’lık “Nike Women Victory Tour” kadın koşusuyla heyecan verici bir spor deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor! Kadınlar için hazırlanan özel servislerin sunulacağı etkinliğe nike.com/istanbul üzerinden kayıt olunabiliyor. Aynı sayfadan ücretsiz hazırlık programları takip edilebiliyor.

Yarışa kadarki süreçte katılımcıları hedeflerine ulaşmaları için desteklemeyi amaçlayan Nike, NRC hazırlık koşuları ve NTC egzersiz antrenmanlarının yanı sıra kadınları motive edecek eğlenceli etkinliklere de davet ediyor. Nike’ın uzman antrenörleri ve koşu koçlarının önderliğinde ücretsiz gerçekleştirilecek hazırlık antrenmanları ve tüm etkinliklerin takvimi sayfasından takip edilebiliyor.

5 Haziran’da gerçekleştirilecek koşuya 18-24 yaş arası katılımcılar 30tl, 24 yaş üstü katılımcılar ise 50tl karşılığında  kayıt olabiliyor. Kaydolan her katılımcıya yarış tişörtü ve kendileri için hazırlanan özel yarış kiti hediye ediliyor. Takım olarak kaydolan katılımcıları ise özel sürprizler bekliyor.

İstanbul’un yanı sıra aralarında Rio de Janeiro, Şangay and Los Angeles gibi şehirlerin de bulunduğu NikeWomen Victory Tour, dünyanın en geniş kadın etkinlik serisi olma özelliğini taşıyor.