nike-rose-0

Rahat, şık ve konforlu adımlar için mükemmel bir ayakkabı hayal etseniz, nasıl olurdu? Sanırım fazla düşünmenize gerek kalmayacak, çünkü Nike Roshe Two ile hayalleri gerçeğe dönüştürdü!

Ayağınızda mükemmel bir konfor yaratan Nike Roshe Two, tüm gün giyilebilecek bir ayakkabının sahip olması gereken üç özelliği taşıyor; taban rahatlığı, dinamik üst kalıp ve gün boyu sürecek rahatlık için duyarlı yapı.

Nike Roshe One’ın ardından baş tasarımcı Dylan Raasch, Nike Roshe Two’da daha kapsamlı bir rahatlık için yola çıktı. Dylan Raasch’ın “Esneklik her zaman konfora eşdeğer değildir. Konfordan çok daha karmaşıktır.” sözlerinden hareketle Nike Roshe Two, tüm gün giyilebilecek bir ayakkabının sahip olması gereken üç ana özellik üzerinde tasarlandı.

nike-rose-4

Nike Roshe Two’da ayak tabanı rahatlığı için denge, destek ve yastıklama bir araya geliyor. İç tabanda çift yoğunluklu süngerle esnekliği iyileştirilen Nike Roshe Two, bağımsız hareket için yenilikçi bir dış tabana sahip. Bu sayede ayakkabının taban bölgesinde benzersiz bir konfor ortaya çıkıyor. Yepyeni bir orta tabanın kullanıldığı bu Nike Roshe Two ile gün sonunda bile yüksek performansta hareket etmeniz mümkün.

Nike Roshe Two, üst kısmında ise konfor dinamik bir yapıya sahip. Raasch’ın tüm gün kullanıma yönelik çalışmaları sonucunda Nike Roshe Two, kullanıcılarına tüm gün sürecek bir konfor vadediyor.