nike-lunar-2

Ayağın doğal basınç haritasından yola çıkarak tasarlanan özel tabanı ve pürüzsüz his veren yapısıyla Nike LunarEpic Low FlyKnit, koşuculara esneklik ve mükemmel uyumu bir arada sunuyor. Nike tasarımcılarının doğal hareket hissini koruyacak şekilde geliştirdiği LunarEpic Low FlyKnit, koşunun geleceğine dokunuyor.

Koşudaki tüm yenilikleri bir arada sunan LunarEpic Low Flynit, ayağın doğal basınç haritasından yola çıkarak tasarlanan özel bir alt tabana sahip. Birbirinden bağımsız hareket eden geometrik pistonlardan oluşan alt taban, belirli noktalara baskı uygulayarak mükemmel bir koşu deneyimi sağlıyor.

Geleceğe uzanan tasarımıyla LunarEpic Low Flyknit, koşuculara ayakta yokmuş hissi vererek esneklik ve mükemmel uyumu bir arada sunuyor.

nike-lunar-taban

Nike, bir çok yeni teknolojisini bir arada sunduğu bu tasarım sayesinde hareket halindeki vücuda uyum sağlayan benzeri görülmemiş bir ayakkabı tasarladı. Birçok ihtiyaca cevap veren LunarEpic Low FlyKnit, uzun mesafeli koşular, aşamalı koşular ve toparlanma koşuları için ideal.

Nike LunarEpic Low Flyknit, nike.com ve Nike mağazalarından satışa sunuldu.