Nikah töreni ve kokteyl ile evlenmeyi hayal ediyorsanız, İstanbul’daki en iyi nikah mekanları haberimiz size yardımcı olacaktır. Bütçenize ve zevklerinize uygun nikah mekanlarından birini seçerek, hayatınızın en özel gününü güzelleştirebilirsiniz.

Tarihi nikah mekanı: Gül Sultan Yalısı

Tarihi bir nikah mekanı arıyorsanız, Gül Sultan Yalısı’nı tercih edebilirsiniz. 300 kişi kapasiteli mekanda, Boğaz manzarası ve leziz yemekler eşliğinde unutulmaz bir nikah töreni yapabilirsiniz. Yemekli organizasyonlar kişi başı 150 TL’den başlıyor. Otopark ve vale hizmeti olan mekanda, misafirleriniz araçlarını kolayca teslim edip nikah davetinin keyfini çıkarabilir.

Detaylı bilgi ve iletişim için: Gül Sultan Yalısı Telefon: 0216 706 2993

Tarihi yarımada manzaralı: Condrad İstanbul

Tarihi yarımada manzaralı yepyeni açık hava mekanı Panoramik Teras ile Conrad İstanbul’da muhteşem bir nikah töreni sizi bekliyor… 300 kişiye kadar gerçekleştireceğiniz unutulmaz nikah seremonileri ile gününüzü daha anlamlı kılın.

Detaylı bilgi ve iletişim için: Conrad İstanbul Bosphorus: 0212 310 2525

Büyüleyici nikah töreni: Hilton İstanbul

Hayallerinizi gerçeğe dönüştüreceğiniz nikah seremonilerinde 300 kişiye kadar özel nikah organizasyonlarınızda Hilton kokteyli ile büyüleyici bir gün yaşayabilirsiniz.

Hem sizi hem davetlilerini mutlu edecek Hilton İstanbul’da nikah mekanı fiyat ve detaylı bilgi almak için telefonla iletişim kurabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve iletişim için: Hilton İstanbul: 0212 315 6000

Özel menü seçenekleriyle: Teras Labella

Şişli’de merkezi bir konumda yer alan Teras Labella, özel menü seçenekleriyle nikah organizasyonunda memnuniyeti garanti ediyor. Kişi başı yemekli fiyatları 50 TL’den başlıyor. Teras Labella’da canlı müzik ve modern dekorasyonuyla davetlilerinize özel bir gece sunabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve iletişim için: Teras Labella 0212 963 2437

dogal-banner