California Cevizi
California Cevizi

New Balance yeni koleksiyonu çıktı!

new-balance-2

New Balance lifestyle koleksiyonunun ikonik modeli 574, yeni yıla da yenilenmiş olarak giriyor. Markanın özel serisi 574 Glacial, buzullardan yansıyan renkleri çağrıştıran bir siluet sunuyor.

Boston merkezli New Balance, 2015 yılının son ayında özel bir koleksiyonla daha marka tutkunlarıyla buluşuyor. New Balance lifestyle serisinin yeni sürprizi, markanın ikonik modeli 574’ü bir dokunuşla değiştirdi. Simgeleşen 574 silueti, New Balance tasarımcılarının yarattığı özel renklerle buluşunca ortaya 574 Glacial serisi çıktı.

Buz kristallerinden ilhamını alan 574 Glacial serisi, göz alıcı parlaklığıyla dikkati çekiyor. 574 teknolojisi ile gün boyu rahat bir kullanım sunan Glacial, farklı renk alternatifleriyle uyum ve şıklığın buluşma noktası oluyor.

new-balance-1

New Balance 574 üst yüzeyinden yola çıkarak tasarlanan Glacial, 574 markasının geleneksel bilek desteği ve arkalıklı tekli dikiş ‘N’ logosu gibi ayrıntılarından ödün vermeyen sportif ve sade bir stil ortaya koyuyor. Hızlı geçen yeni yıl akşamının sabahında özlenen rahatlığı sunan Glacial, gecenin yıldızını, yeni yıl sabahının da yıldızı yapmaya aday!

New Balance 574 Glacial Ürün Fiyatı: 265 TL

Yorum Yapın

vestel