Türkiye’de ürettiği ilk çikolatanın anısına Nestlé’den vazgeçilmez bir lezzet daha… Nestlé®’den en yeni çikolata klasiği; “1927 Özel Serisi” Nestlé’nin çikolata üretimindeki uzmanlığı ile tarihin tatlı anılarını bir araya getiriyor.

Dünyada milyonlarca insanı çikolatayla tanıştıran ve 1927 yılında Türkiye’nin ilk çikolata fabrikasını kuran Nestlé, Türkiye’de ürettiği ilk çikolatanın anısına geliştirdiği özel bir seriyi tüketicilerinin beğenisine sunuyor. Ekstra sütlü ve %60 kakao olmak üzere iki farklı çeşidiyle “1927 Özel Serisi” Nestlé’nin çikolatadaki uzmanlığını tarihin tatlı anılarıyla birleştiriyor. Geçmişten gelen serüvenin yeni harikası, en yeni çikolata klasiği 1927 ile Nestlé, çikolatayla harikalar yaratmaya devam ediyor.

Özenle seçilen kakao çekirdekleriyle Nestlé’nin bir asırlık çikolata uzmanlığının birlikte harmanlandığı Nestlé “1927 Özel Serisi”nin lezzetinin sırrı sabırla, uzun uzun karıştırılmasında yatıyor. Tarihin tatlı anılarını günümüze taşıyan, ambalaj tasarımıyla da dikkat çeken “1927 Özel Serisi” tadı damaklarda kalan lezzeti ile çikolataseverlerin vazgeçilmezi olmaya aday.

Pratik bilgi: Çikolata ve sevişme isteği arasında doğru orantı olduğunu biliyor musunuz? İtalya’da son yapılan bir çalışmaya göre her gün çikolata yediğini belirten kadınlar, daha fazla sevişme isteği duyuyor. Yani, bitter çikolata kadınlarda cinsel isteği artıran harika bir yiyecektir.

kahve