Kahve sever Yüksek Topuklar ekibi olarak Nescafe’nin yepyeni lezzetli ve pratik kahve kapsülleri hazırladığını duyduğumuzda çok mutlu olmuştuk. Geçtiğimiz hafta Nescafe’nin davetine katılıp NESCAFÉ® Dolce Gusto® kahvelerinin tadına baktık ve çok beğendik!

Aralık ayında Türkiye’de tüketicilerle buluşan NESCAFÉ® Dolce Gusto®, akıllı kapsülleriyle sunduğu lezzet ve pratiklik ile kahve tutkunlarının aklını başından alıyor.

Nescafe

NESCAFÉ® Dolce Gusto® ‘nun gelişmiş teknolojisi sayesinde kafelerde bulunabilecek lezzetler, artık evlerde pratik bir şekilde hazırlanabiliyor. NESCAFÉ® Dolce Gusto® aynı zamanda sıra dışı tasarımıyla da evleri renklendiriyor.

NESCAFÉ® Dolce Gusto® ile 3 dakikada 4 farklı çeşit kahveyi arka arkaya hazırlamak artık mümkün. Kullanım sırasında ya da sonrasında temizlik derdine son veren NESCAFÉ® Dolce Gusto®, ayrı bir aparata ihtiyaç duymadan, süt kapsülleri kullanılarak sütlü içecekleri de kolayca hazırlıyor. Bu sayede diğer kahve makinelerinde olan süt köpürtücü temizleme zorunluluğunu da ortadan kaldırıyor. Espresso’dan, Chococino sıcak çikolataya, Americano’dan, Latte’ye, birçok içeceğin tadına varmak için kapsülü makineye yerleştirip düğmeye basmak yeterli oluyor.

Nescafe

NESCAFÉ® Dolce Gusto®, gelişmiş teknolojisinin sağladığı 15 barlık basıncı sayesinde bol köpüklü, çok lezzetli ve sıcacık bir kahveyi saniyeler içinde sunabiliyor. NESCAFÉ® Dolce Gusto®’nun akıllı kapsüllerinin içerisine hapsedilen kahveler ise, tazeliğini ilk paketlendiği günkü gibi koruyor.

kahve