lale-vazosu

İstanbul’un en gözde eğlence-çekim bölgesine dönüşen Karaköy’de, kültür-sanat, atölye, workshop, özel tasarım etkinlikleri ve birbirinden farklı organizasyonların yeni adresi Nar Loft’ta, 31 Mayıs Pazar günü “Saksıhane Terrarium Atölyesi” gerçekleşecek.

Kişiye özel ya da kurumsal etkinlikler için mükemmel bir ortam sunan Nar Loft, gelenekselleşecek ilk etkinliğini geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirdi. Türkiye’nin en büyük tasarımcı pazaryeri Zet.com ile cumartesi-pazar günleri gerçekleşen etkinlikler kapsamında Saksıhane de bir workshop yapıyor. 31 Mayıs Pazar günü saat 13:00’da gerçekleşecek gerçekleşecek terrarium atölyesinde, Peyzaj Yüksek Mimarı Deniz Dülek’in verdiği bilgilerle herkes kendi terrarium’unu tasarlayabilecek.

Her cumartesi-pazar saat 11:00-20:00 arasında kurulan ve tasarım-sanat meraklılarını bir araya getiren Nar Loft-Zet.com tasarım etkinliği kapsamında gerçekleşecek, yaklaşık 2 saat sürecek terrarium atölyesinde katılımcılar bahçe yapımı hakkında birbirinden ilginç bilgiler edinecek, minik bahçesini keyifle hazırlayacak ve tasarladığı şahane ekosistemi evine götürebilecek.

narloft

Deniz Dülek Kimdir?

Deniz Dülek, İstanbul Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra İtalya’da Kentsel Tasarım üzerine yüksek lisans yaptı. Yurtiçi ve yurtdışında çeşitli ölçeklerde bahçeler tasarladıktan sonra, bahçesi olmayanların da bahçelere sahip olabilmeleri için Saksıhane projesini hayata geçirdi. Tasarımları genelde doğal bir bahçenin veya bozulmamış bir doğa parçasının hayali…

Adres: Kemankeş Mahallesi Mumhane Caddesi İkizler İş Hanı No: 42/ 2 Karaköy – İSTANBUL

Tel: 0212 931 37 91