tchibo-bahar-1

Tchibo’nun “Mutfaklarda Tatlı Sürprizler” temalı ürünleri 6 Nisan Çarşamba gününden itibaren takipçileriyle buluşuyor. Tchibo, mutfakta yaratıcılığını ortaya koyan ve pratikliğe önem veren herkesi yeni koleksiyonundaki renkli mutfak yardımcılarıyla tanışmaya davet ediyor.

Tüketicilerini her hafta yepyeni bir konseptle buluşturan Tchibo; 6 Nisan haftası kapsamındaki “Mutfaklarda Tatlı Sürprizler” temasını mağazalarında, Tchibo.com.tr’de ve 444 28 26 numaralı telefonla sipariş hattından satışa sunuyor. Mutfakta harikalar yaratmayı sevenlere hitap eden yeni koleksiyon, sevgiyle pişirdiğiniz tatlılarda yaratıcılığınızı ortaya koyabilmenizi sağlıyor.

tchibo-bahar-2

Pratik mutfak yardımcıları sayesinde her tarif, renkli süslemeler ve yaratıcı fikirlerle göz kamaştırırken; temadaki tüm ürünler yenilikçilikten ilham alıyor. Mutfağınızı hayalinizdeki pastaneye dönüştürmenizi sağlayacak olan “Mutfaklarda Tatlı Sürprizler” koleksiyonu; hamur porsiyonlayıcıdan döner pasta standına, hamur şekillendirme setinden kapaklı kek kalıbına kadar zengin ve renkli ürün çeşitliğiyle dikkat çekiyor.