Evin en çok zaman geçirilen alanlarından biri mutfak. Kadınlar için daha da önemli olan mutfaklarda renklerin gücünden yararlanarak mutfağınızı enerjik bir hale dönüştürmeniz mümkün. Yoğun olarak beyaz veya siyah renklerin hâkim olduğu mutfaklarda renkli mutfak ürünleriyle mutfağınızda dört mevsim yaz havasını yakalamaya ne dersiniz? 

Yüksek Topuklar ekibi olarak Kenwood’un yeni koleksiyonunu araştırdık. Hepsini incelemek için makalemizi okumaya devam edin.

Birbirinden renkli, zarif ve fonksiyonel ürünleriyle dikkat çeken dünyanın gıda hazırlama ürünleri alanında öncü markası Kenwood, şık kMix kahvaltı seti ile mutfağınıza modern bir hava katıyor. Kenwood kMix kahvaltı seti, sarıdan turuncuya, pembeden maviye, yeşilden kırmızıya kadar sunduğu farklı renk seçenekleriyle mutfağınıza canlı ve ferah bir görünüm kazandırıyor.

mutfak-2609-5

 

Kenwood kMix ekmek kızartma makinesi için tavsiye edilen satış fiyatı;199.9 TL

Kahvaltıda En Lezzetli Ekmekler

Seride bulunan ekmek kızartma makinesi; iki yuvalı ekmek kızartma haznesi, entegre iptal düğmesi ve paslanmaz çelik kırıntı tepsisi ile kızarmış ekmek severlerin ilk tercihi. ‘Peek & View’ özelliği ise ekmek kızartma işlemi esnasında makinenizi kapatmadan ekmeğinizin durumunu kontrol edebilmenizi sağlıyor.

mutfak-2609-3

 

Kenwood kMix kahve makinesi için tavsiye edilen satış fiyatı;299.9 TL

Kahvenizi Keyifle Yudumlayın

Mükemmel ısıtma sistemi, yüksek kalite alüminyum döküm ergonomik gövdesi, kalibre cam sürahi ve anti damlatma musluğu ile kahve tutkusunu vazgeçilmez kılan kahve makinesi,kahvaltıda kahve içmeyi sevenlere doyulmaz kahve keyfi yaşatıyor. Cam hazne çekildiğinde damlatma önleyici sistemin devreye girdiği ve tabana sıvı damlamasını engellediği özel sistemle donatılmış CM029 kahve makinesi, pratik bir kullanım sunuyor.

mutfak-2609-1

 

Kenwood kMix su ısıtıcısı için tavsiye edilen satış fiyatı;199.9 TL

Rengarenk Su Isıtıcıları

Kenwood su ısıtıcısı; parlak metal gövdesi, paslanmaz çelik örgü filtresi ve 360 derece dönen tabanı ile mutfağınıza şıklık katıyor. Kenwood kMix kahvaltı seti mavi, kırmızı, turuncu, sarı ve pembe renk seçenekleri ile mutfaklarınıza dekoratif şıklık katıyor.

mavidek