Bebekler doğdukları andan itibaren yetişkinlerden farklı cilt yapısına sahiptir. Bebeğin cildi, yetişkin cildine göre daha az nemlendirici faktör içerir. Suyu kolay emer; ancak nemi de çabuk kaybeder. Bebek cildinin yüzeyi de ince ve narindir. Bu sebeplerle bebek cildinin özenle korunması gerekir.

Bebekler yetişkinlerden daha hassas bir cilde sahip oldukları için bebeklerinize bakım ürünü alırken paraben ve katkı maddesi içermeyen, doğal içerikli bebek/çocuk ürünleri tercih etmeniz önerilir. Mustela Cold Cream sabun, paraben içermeyen %97 doğal yapısı ve yumuşak temizleme formülü sayesinde cildi nazikçe temizler ve besler. Kuru cildin zayıflamış nem ve yağ dengesini güçlendirerek cildi çevresel faktörlere karşı korumaya yardımcı olur.

Ayrıca içerisinde bulunan patentli doğal içerik “Avokado Perséose* ” cildi besler ve korur. Ciltte alerjik reaksiyon riskini en aza indirmek için özel olarak formüle edilmiştir. *Avokado Perséose: Yeni nesil biyomimetik aktif maddedir; doğal kökenli bu aktif madde bebek cildiyle mükemmel uyum içinde hareket eder ve böylece güvenli kullanım ile hedeflenmiş etkinliği bir arada sağlar.

Mustela ürünlerini tüm anlaşmalı eczanelerden temin edebilirsiniz. Tavsiye Edilen KDV Dahil Tüketici Satış Fiyatı : 29,90 TL / 150 gr X 2