Saçlarınız, yaz aylarının unutulmaz keyifli anlarına Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Krem’i ile hazır. Yumuşak, parlak ve kusursuzca şekil alan saçlar için L’Oréal Paris Güzellik Elçisi Fahriye Evcen’in tercihi de Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi…

Özellikle düğün, nişan, mezuniyet gibi davetlerin hız kazandığı yaz döneminde kusursuz görünümün sırrı saçlarda! Saç bakım uzmanı Elseve’in Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Krem’i ile ise saçlarınız sadece özel günlerde değil her gün, iyi gününde. Saç bakım uzmanı L’Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi’nin sunduğu mucizevi bakım ile saçlar, artık derinlemesine beslenerek şekilleniyor ve her an mükemmel görünüyor.

Hayatının en güzel günü, onunla her gün

Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi, 6 değerli çiçek özü yağıyla zenginleştirilmiş formülü sayesinde ilk kullanımdan itibaren saçları beslerken, saça ipeksi bir yumuşaklık ve parlaklık kazandırıyor. Kremsi dokusu ile saçı elektriklenmeye karşı korurken, saçların kusursuzca şekil almasını sağlıyor. Tercihe göre kuru veya ıslak saça, uygulanabilen Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi saçlarda yağlı his bırakmıyor ve ağırlaştırmıyor.

Kusursuz saçlar için tercihinin Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi olduğunu belirten L’Oréal Paris Güzellik Elçisi Fahriye Evcen; saçların yumuşak ve parlak görünmesini, aynı zamanda mükemmel şekil almasını sağlayan Mucizevi Yağ Kremi sayesinde saçlarının en güzel gününün artık her gün olduğunu söyledi.

Derinlemesine beslenmiş,  hiç olmadığı kadar yumuşak, canlı ve parlak görünen ve kusursuzca şekil alan saçlara sahip olmak isteyenler, Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Krem ile her gün en iyi görünen saçların keyfini sürüyor.

L’Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi için Önerilen Tüketici Fiyatı: 16,99 TL