Yaz mevsiminde ferah giysiler, yaz düğünlerinde ışıltılı zarif kıyafetler, günün her saatinde rahat boneler isteyenlere özel koleksiyonlar…

Yaz aylarında şık ve trend olmanın ipuçları… Yaz mevsimine özel doğal, nefes alan kumaş seçimleriyle ferah giysiler; yaklaşan yaz düğünlerine özgü ışıltılı zarif seçimler, günün her saatinde rahat kullanımlı boneler ile pratik şıklık… İşte bu yaza damga vuracak muhafazakar giyim trendleri ve koleksiyonları:

Elegan ve stil sahibi kadının koleksiyonu: Refka 2019 İlkbahar – Yaz Koleksiyonu

Refka’nın 2019 ilkbahar – yaz koleksiyonu , kadının bir gününü yansıtan parçalardan oluşuyor. Elegan ve stil sahibi kadının gün içinde, sokakta, sosyal hayatta, toplantılarda ve sonrasında katılacağı şık davetlerde ihtiyaç duyacağı her parça, bu koleksiyonda…

Doğaya saygılı duruş: Rabia Z.

Modest ve tesettür giyim dünyasının ünlü tasarımcılarından Rabia Z, bu özel koleksiyonunda sürdürülebilirlik temasını işliyor. Tüm parçaları dünyamıza saygılı, doğal ve nefes alan materyallerden tasarlanmış kıyafetler, hem dokusu hem de duruşuyla konforlu ve rahat bir his uyandırıyor.

Tüm detaylar tek koleksiyonda: Modanisa MWedding

Yaz, aynı zamanda nikah ve düğün mevsimi. Modanisa MWedding Koleksiyonu , gelin adaylarının tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere hazırlandı. 190 parçalık koleksiyonda, dantel ve saten kumaşlar dikkat çekiyor. Romantik ve bohem tarzın bir arada kullanıldığı, saflığı ışıltıyla cazibeleyen koleksiyon, özel anları büyülü bir atmosfere taşıyacak.

Genç, trendy, renkli: Halima Aden

Halima Aden’in sadece Modanisa için hazırladığı özel tasarım desen ve kumaşlardan oluşan ilk turban ve başörtüsü koleksiyonu tüm stillere hitap ediyor. Halima Aden, “Koleksiyonum ile dünyadaki tüm kadınları moda aracılığıyla ortak bir paydada buluşturmak istiyorum” diyor.

Farklı tarz kadınların aynı anda aynı duygularla giyim alışverişinde tercih ettiği Modanisa.com’daki yaz ve Ramazan koleksiyonlarını keşfetmek için TIKLAYIN.