canta-modelleri-2015

Bahar geldi, doğa yeniliyor ve bu heyecan verici değişime moda dünyası da eşlik ediyor! Dünyaca ünlü 300’den fazla markayı bünyesinde barındıran MosModa, 2015 yılının yeni trendlerini Türk moda severlerin beğenisine sundu.

 İçi Dışı Renkli Çantalar

Çanta koleksiyonlarında çift renkli modelleri ön plana çıkaran markalar bir bir vitrinlerde yer almaya başladılar. Prada ile başlayan double bag koleksiyonları bu yıla damga vuracak Mansur Gavriel bucket çantalar ile kadınların en yakın arkadaşları olmaya aday.

Hafif Sırt Çantaları

Bu yıl sırt çantalarında belirgin bir hafifleme söz konusu. Markalar özellikle sırt çantaları tasarımlarında naylon kumaşlara ağırlık veriyorlar. Bebek çantalarında kullanılan özgün malzemeler sokak stilinden vazgeçmeyen kadınların bir numaralı gözdeleri olmaya aday.

 

Celebrating Monogram

Bu yıl özellikle Louis Vuitton’un muhteşem işlbirlikleriyle beraber kutladığı monogram desenleri, limited edition koleksiyoner kadınların iştahlarını kabartıyor. Özellike Louis Vuitton Marc Newson ve Louis Vuitton Christian Louboutin tasarımları dünyaca ünlü Hollywood yıldızlarının ellerini çoktan süslediler ve MosModa sitesinde sizleri bekliyorlar.

 Rengarenk Çantalar

Renkli tasarım denildiğinde akla gelen ilk markalardan biri olan Valentino, geçtiğimiz yıllarda çıkardığı Rockstud koleksiyonunu bir adım daha öteye taşıyarak renklendirmeyi bildi.

Yüksek Topuklar öneriyor:

son-icerik

70’ten fazla çanta markasına ait 3000’den fazla model seçeneği arasında kendinizi kaybetmek istiyorsanız www.mosmoda.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Eğer 3000’den fazla model size yetmiyorsa dünyada bir ilk olan İste-Gelsin sistemi sayesinde kendi istediğiniz modeli de talep edebiliyorsunuz.