bileklik-modasi-2015

Biz kadınlar için takı modellerinin hayatımızda özel bir yeri vardır. Kimi zaman uğur getirdiğine inandığımız kolyeyi boynumuzdan çıkarmayız, kimi zaman sade bir kombini gösterişli bir broşla tamamlarız… İşte, bu yüzden takı seçimlerine özen gösterir ve en güzellerini almak isteriz. ‘Yüksek Topuklar’ olarak sizlere, son moda takı modelleri için bir adres öneriyoruz: Moda Takı!

Avrupa standartlarındaki kaliteleri ile göz dolduran bu takıların her biri el emeği göz nurudur, ince işçilikler bu takıları sanat eseri haline getirmektedir. Özellikle de gümüş işçilikleri muazzam bir performans gerektirdiği için çok özeldirler. Gümüş asaletin ve sadeliğin sembolü olarak bilinir, beyazın saflığı temsil etmesi ile her zaman bayanların gözdesi olmayı başarmıştır gümüş takılar. www.modataki.com ekibi, uygun fiyatlı ve şık tasarımlarıyla tarzını önemseyen kadınların kurtarıcısı oluyor.

2015 takı trendlerinde bu sezon en çok bayan bileklikler var. Birbirinden güzel bilekler bazen tek başına bazen de ‘arm party’ denilen trendle bir arada kullanılıyor. Tabii ki farklı bileklikleri bir arada kullanmada bilekliklerin ucuz fiyatları da önemli bir faktör haline geldi.

altin-bileklik

Kadınların şıklığı için 2015 takı katalogunu hazırlayan Moda Takı ekibi, internet sitelerinden hızlı ve güvenilir alışveriş imkanı sunuyor. Mağaza mağaza dolaşıp yorulmadan internetten kolay takı siparişi verebiliyorsunuz. Üstelik, kapıda ödeme hizmeti sayesinde takılar kapınıza geldiğinde ister nakit ister kartla ödemesini yapabiliyorsunuz.