Miniko Shop Galata, tarihi Kırım Kilisesi’nin hemen alt tarafında, Serdar-ı Ekrem Caddesinin bitip Kumbaracı Yokuşu’nu kestiği noktada yeralan çok sevimli tasarıma sahip bir dükkan. Aslında kendi tasarımının hoşluğu kadar, içeride yer verdiği tasarım ve marka ürünler de dükkanın gustosuna ayrı bir anlam katıyor.

miniko-2

Miniko, % 100 orijinal dünyaca ünlü markaların, bulunması zor olan limited edition koleksiyonlarına ait (3.1 Phillip Lim for Target, Marni for H&M, Missoni for Target, Mary Katrantzou for Tophop, Derek Lam for Designation, Kirna Zabete for Target, Anna Dello Russo for H&M, Prabal Gurung for Target, Vera Wang for Kohl’s vb.) sıfır bayan çanta, takı, aksesuar ve bayan giyim ürünlerini uygun fiyatlara satıyor. Bunun yanında, dünyaca ünlü lüks markalara ait sıfırı kadar temiz ve sıfırının neredeyse yarı fiyatına ikinci el orijinal çantalar da Miniko’nun en büyük ürün gamını oluşturuyor.

miniko-3

Ayrıca, Hollywood yıldızlarının tutkun olduğu ve ülkemizde yeni yeni popüler olan, Amerika’dan ithal, % 100 doğal, % 97 organik EOS dudak ve el kremleri de Miniko’nun stoğunda her daim bulunuyor.

Tüm bu ürünleri butiklerinde satın alabileceğiniz gibi Galata’ya gelme imkanınız yoksa www.minikoshop.com da ve gittigidiyor üzerindeki sanal dükkanlarında da bulabilirsiniz.