Miniklerin moda dünyası da kadın modası gibi pek bir renkli ve bol seçenekli. Çocuk ayakkabısı denince akla ilk gelen markalardan Bebbini Çocuk Ayakkabılarını sizler için inceledik.

Markanın 2019 İlkbahar Yaz koleksiyonunda yer alan sandalet, ayakkabı ve baharlık spor modeller, bayramlık çocuk ayakkabıları, düğün ve doğum günleri için özel klasikler ve %100 El Yapımı çocuk ayakkabıları 19-36 numaralar arasında satışa sunulmuş. Anlaşılan çocuklar bu yaz Bebbini çocuk ayakkabıları ile hem rahat hem de çok şık olacak.

Koleksiyonlarında, 2018 modasının çiçekli, romantik etkileri 2019’da da devam ediyor. Trend guruları tarafından 2019 trendleri altında tanımlanan pastelin üstünlüğü ve neon etkiler minikleri de etkisi altına almış bile. Bebbini tek cırtlı, kolay giyimli özelliği ile öne çıkardığı spor modeli Easy’ye 2019 İlkbahar için farklı renk alternatifleri eklemiş.

Balenciaga’nın öncülüğünü yaptığı, kalın salaş görünümlü taban trendi, çocuk modasına kadar inmiş ve yeni Bebbini-Joy modeli bu trendi sevenler için biçilmiş kaftan. Üstelik hem kız çocuk hem de erkek çocuklar için cırtlı ve içi dışı hakiki dana derisi. Deri ürünler bildiğiniz gibi hava alan yapıları ile ayak sağlığı için en sağlıklı malzeme ve Bebbini’de tüm ayakkabılar anatomik özellikte…

Neon renklerin karşı konulmaz göz alıcılığı da Bebbini çocuk ayakkabısı koleksiyonunda yerini almış, neon renkleri sevenler için Bebbini size harika önerilerde bulunuyor, bizden söylemesi.

Yazın ayaklar hava alsın diye hazırlanan birbirinden konforlu ve şık deri çocuk sandaletleri ise doğal deri malzemesi sayesinde ayaklara hem hava aldırıp hem de ayaklarda görsel şölen yaratacak.

Siz de Bebbini modellerini incelemek isterseniz www.bebbini.com online mağazasını ziyaret edebilirsiniz.