michael-kors-parfum-altin

Michael Kors Parfüm: Gold Collection

En beğenilen kadın parfümlerinin yaratıcısı Michael Kors, altın ışıltısını yansıtan yeni serisiyle çekici, ihtişamlı ve büyüleyici hissetmek isteyenlere sesleniyor! “Muhteşem bir tatilden yeni dönmüş ışıldayan bir kadından daha seksi hiç bir şey olamaz – ve parlak altın mücevher veya aynı şekilde ihtişamlı hissettiren bir parfümden başka hiçbir şey bu ışıltının yerini alamaz.” diyen Michael Kors, kadın dünyasına bir armağan sunuyor.

Michael Kors, Michael Kors Collection parfümlerinin en yeni kokularını sunar: Gold Collection. Her bir parfüm, paha biçilemez beyaz, pembe ve sarı altının ihtişamını ve lüksünü yansıtmak için tasarlandı.

Neden altın? Çünkü altın Michael Kors kadınının lüks ihtişamını yansıtırken parlak kumaşlar ve güneş dokunuşlu ciltlerden ışıl ışıl mücevherlere kadar giden Michael dünyasının vazgeçilmez sembolüdür.

Bu koleksiyonun kalbindeki üç farklı parfüm; her ortam, ruh hali ve kişisel estetik göz önünde bulundurularak Michael Kors kadınına hitap edecek şekilde dikkatlice tasarlandı.

altin-isiltisi-mk

WHITE LUMINOUS GOLD: Parlak ve duyusal. White Luminous Gold; tatlı meyve notaları, yasemin ve amberin egzotik ve nefes kesici birleşimidir.

24K BRILLIANT GOLD: Kadınsı ve baştan çıkarıcı. 24K Brilliant Gold mandarin, seksi çiçeksiler ve hafifçe artan odunsularla parlıyor.

ROSE RADIANT GOLD: Umutlandırıcı ve çekici. Rose Radiant Gold, parlak meyvelerle vurgulu bir açılış yapıp zengin çiçeksi ve yumuşak misklerin göz alıcı kadınsılığıyla kapanıyor.

Michael Kors, Gold Collection parfümleriyle eş zamanlı olarak modern, dikkat çekici ve ihtişamlı mücevherlerini de tanıtıyor – ince uzun parfüm şişeleri, bu modern takıların estetiğini yansıtıyor.

Mario Testino tarafından çekilen reklam kampanyası, Michael’ın ilham perisi ve baştan çıkarıcı şekilde bronz tenli Karmen Pedaru’yu, Michael Kors’un lüks altın yaşam stilini yansıtan üç farklı renkteki metalik bilekliklerini takarken resmediyor.

Tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyatları;

  • Michael Kors White Luminous Gold Edp 100ml        – 360TL
  • Michael Kors White Luminous Gold Edp 50ml          – 280TL
  • Michael Kors 24K Brilliant Gold Edp 100ml               – 360TL
  • Michael Kors 24K Brilliant Gold Edp 50ml                 – 280TL
  • Michael Kors Rose Radiant Gold Edp 100ml              – 360TL
  • Michael Kors Rose Radiant Gold Edp 50ml                – 280TL

Michael Kors Hakkında

Michael Kors dünyaca ünlü, ödüllü bir lüks aksesuar ve giyim tasarımcısıdır. Kendisiyle aynı adı taşıyan firması 1981’de kurulmuştur ve Michael Kors, KORS Michael Kors ve MICHAEL Michael Kors markalarının aksesuar, ayakkabı, saat, takı, bay-bayan giyim ve parfüm ürünlerini üretmektedir. Michael Kors mağazaları direk olarak veya lisanslı iş ortakları tarafından yönetilir ve New York, Beverly Hills, Chicago, Londra, Milano, Paris, Münih, Istanbul, Dubai, Seoul, Tokyo ve Hong Kong gibi dünyanın en prestijli şehirlerinde yer almaktadır.

unluler-guzellik-banner