Dün, kist ameliyatı oldum. On tane dikişim var. Çok ağrılarım oluyor. Ama hiçbir şey yokmuş gibi davranıp çalışmaya devam ediyorum. Aklımı meşgul eden işlere yetişemediğimi düşünüp strese giriyorum. Açıkçası, bu durum bana kendimi kötü hissettiriyor.

Yüksek Topuklar’da melek kartları bölümü var. Merak ettiğim, karar vermekte zorlandığım konularda bir melek kartı seçiyorum. Sanki, kalbimden geçeni görür gibi karşıma bir melek mesajı çıkıyor. Bugün, az evvel size anlattıklarımı düşünürken bir melek kartı seçtim ve şu mesaj geldi. Baştan sona okur musunuz? Tam olarak beni anlatmıyor mu?

Melek kartlarını ve onlardan gelen sihirli mesajları okumayı, uygulamayı herkese tavsiye ediyorum. Yeterince zorluğun ve eleştirinin olduğu bu hayatta, güzel sözler duymak gerçekten iyi hissettiriyor!

“Mola! Başka herkesin ihtiyaçlarıyla ilgilenmekle çok meşgulsün ama şimdi durup kendine ilgi gösterme zamanı.”

Tamamlayıcı mesajı: “Sevgili insan, çok çalışıyorsun! Şu anda çok yorgunsun, buna rağmen kendini daha daha fazla çalışmaya zorlayıp duruyorsun! Kararlı bir şekilde ve sevgiyle elini tutmak ve sana ‘Dur!’ demek için buradayım. Bir an için çalışmayı bırak ve soluk al. Bunu kesinlikle hak ettin ve bu dinlenmeden sonra daha verimli ve üretken olacaksın. Başkalarına o kadar çok veriyorsun ki böyle zamanlarda dengeni kaybediyorsun. İçsel çocuğun bakıma hasret ve sana bu sevgi solu bakımı senden ve meleklerden başka kimse vermeyecek. O yüzden çok ihtiyaç duyulan bir mola için kendine izin ver. Biraz kestir veya git biraz eğlen. Lütfen bu rehberliği erteleme. Sorumluluklarının hepsinin yerine getirilmesini ve mola sırasında yeni enerji fikirleri toplamanı sağlayacağız. Sana ayrıca ilave dünyevi yardım getirecek ve işi devretmene de destek olacağız.”

Melek tarotu