melek-yardim-angel

Şaşkınım, gerçekten şaşkınım! Yol ayrımına geldiğimde, zorlandığımda, canım sıkıldığında meleklerden yardım istiyorum ve bana olağanüstü mesajlar gönderiyorlar. Sanki aklımdakileri okuyorlar veya kalbimi görüyorlar diye düşünüyorum. Başka biri anlatsa belki gülüp geçerdim ama birebir yaşayınca, meleklerin bize yardım etmek için hazır olduğuna eminim!

Bir süredir işle ilgili tıkandığım bir konu var. Şirketimi, satışlarımı büyütmek istiyorum. Ancak gerçekten bunu yapabilir miyim, nasıl yapabilirim diye düşünüyorum… Derken bir melek kartı seçmeye karar verdim, sonunda bana öyle güzel mesajlar verdiler ki inancımı güçlendirdim. ‘Azure’ isimli melek bana büyümeyi ve gelişmeyi hak ettiğimi, bunun için melekler ve Allah’ın bana yardım için hazır olduğunu söyledi. İnanıyorum, gerçekten inanıyorum!

Melek kartları hakkında bir başka örnek ise, arkadaşımın deneyimi oldu. Hoşlandığı bir kız var, onun niyetiyle melek kartı seçiyor ve ‘Isabel’ meleği karşısına çıkıyor. Bunda ilginç olan ne mi? Hoşlandığı kızın adı İsabel!

Kendimizi üzmek için yeterince çaba gösteriyoruz, biraz da mutlu etsek nasıl olur? Melekler bana duymak istediklerimi söylediği için hoş görünüyor olabilir veya gerçekten var… Ne fark eder ki? Kendimiz için iyi sözler duymanın nesi kötü? Zaten iç sesimiz veya etrafımızdaki insanlar bizi sürekli eleştirmiyor mu? Melekler aracılığıyla kendimizi mutlu ve iyi hissetmeyi hak ediyoruz bence!

icerik-banner-3

Hepimiz için bir melek kartı seçtim!

Bu ülkede kadın olmak, kadın olup hayatta mutlu olmak zor… Bu yüzden meleklerden bir mesaj, yardım istedim. Tüm ‘Yüksek Topuklar’ kadınları adına niyet edip ‘Türkiye’de kadınların geleceği nasıl olacak?’ diye sorup bir kart seçtim ve bize şöyle seslendiler:

“Ektiğin tohumlardan sonuçlar filizlenmeye başlıyor. Bununla birlikte, başlangıç aşamasında oldukları için sen bu sonuçların farkında bile olmayabilirsin. Şimdi olumluluğu korumak ve arzunun ve niyetinin açık bir görüntüsünü düşünmek her zaman olduğundan daha önemli. Şüphecilerden veya olumsuz zihniyetlerden sakın. Hayalinin gerçekleşmesi yönünde gündelik faaliyet –bebek adımlarından ibaret olsa bile- gereklidir. Bir telefon, bir mektup veya konuyla ilişkili bir materyali okumak bile tezahürünün enerjisini yüksek bir seviyede tutacaktır. Her gün hayaline zaten ulaştığını veya ötesine geçtiğini olumlu bir onaylama şeklinde tekrarla. En önemlisi, yolun her adımında meleklerden destek iste.”

Siz de bir melek kartı seçmek isterseniz aşağıdaki görsele tıklamanız yeterli =)

Melek tarotu