Merhaba! Ay ışığının güzelliği ve cömertliği üzerinizde olsun, sevgi ve ışığın mucizevi Tanrıları, sizler BİR olan Yaratıcı’nın sevgili evlatlarısınız, saygyla sizleri selamlıyorum.

Bugün sizlere sevgili Baş Melek Mikail’i anlatıyorum;

Baş Melek Mikail, rengi kobal mavisi-nazar boncuğu mavisi ile kraliyet moru görkemli bir enerji alanı, elinde bir kalkan ve kılıç ile beliriveriyor gözlerimin önünde. Bu resmi gördüğümde aynı zamanda üzerimde, ellerimde, bedenimde sımsıcak, parıtılı bir dinginleşme, huzur ve içsel güç hissediyorum. Baş Melek Miakil mucizeleri ile ünlüdür ve koruyu Baş Melek, arındıran ve temizleyen Baş Melek, yaşam amacı yönünde yön gösteren Baş Melek, korkuyu-egoyu iyileştiren Baş Melek, Baş Meleklerin düzenleyici ve sevgi eli, anlamına “Allah gibi olan” demek. Hemen şaşırmayalım, bizim kültürümüzde pek yer etmese de, Hristiyan geleneklerinde Baş Melek Mikail ve diğer Baş Meleklerden bir çoğu açıkça yer ediyor; hem de, ismine klisieler ve tapınaklar bile yapılmış meleklerin…

Melekler elbette, Allah’ın nur elidir. Meleklerle iletişim kurmak bizlere meleklerin, Yaratan’ın, bizim BİR odluğumuzu öğretir. Günümüz yaşantısına ve tarzına ters bir düşünce gibi gelse de, BİR olmak huzurlu, erdemli, sevgi dolu bir öğretidir ve bunu Nedimi, Mevlana, İsa, Yunus Emre gibi saygı değer öğretmenler dünyaya öğretirken bizlere “dost” olmayı söylemişlerdir. Kardeş olmay, dost olmayı…

Melekler bizim kardeşlerimizdir, Yaratan kimseyi kayırmaz, her insan özgür iradesi ile gelişmeyi ve büyümeyi seçebilir. Yaratan elinizdeki telefon, bilgisayar, diliniz, gözleriniz, ışığınız, düşünceleriniz ve yüreğinizdir. Yaratan var olan her şey , acıyan bir yara ve gözyaşlarının üstüne sessiz esen bir rüzgar olacak kadar alçakgönüllüdür.

Gelin şimdi, Baş Melek Mikail’in bizlere söylediği, sadece bu yazıya özel olan bu harika mesajı dinleyelim;

Merhaba can dostlarım, sevginin prensleri ve prensesleri, özgür olanlar, köleliği ardında bırakarak bizlere gönülden yaklaşanlar, korkuyu ve çekinceyi, şüpheyi ve kısırlığı aşarak Rab’in her bir parçasına, her bir evladına verdiği sevgiyi, BİRLİĞİ ve KARDEŞLİĞİ kucaklayanlar, sizleri sımsıcak iyileştirici huzur ile selamlıyorum.

Dünya sizlerindir. Kendinize güvenin, Başka bir ele, tavsiyeye ya da akla ihtiyacınız yok, bunu biliyoruz. Biz melekler sizleri görkemli gücünüz ve başarınız ile görerek neşeyle dans ediyoruz, huzur veriyor ve tüm dünyayı şefkat battaniyesi ile sarıyorsunuz.

Her yolun bir eve dönüşü vardır. Bunu hatırlatmak niyetindeyim. Bu hatıra, sizlerin defalarca korkular ve düşüklüklerle yüzleşerek, ardından sımsıcak bir yemeğe, bir battaniyeye, bir sevgiliye sarıldığınız andaki şükran hissidir.

Konula kapandı, olaylar sakinleşti, şimdi gevşeme ve terapi zamanı. Biz melekler her an yanınızda yüreklerinizi sıcacık sevgimiz, zaten yüreğinizde hemen parlamaya hazır olan, bir gülücük ile almaya hazırız. Bize elinizi uzatın sevgili kardeşlerim, sizlere kocaman gülücükler ve sevgi gönderiyoruz.

Şimdi eve dönme zamanı ve evde sizi rahatlatma, bir güzel duş, sıcak bir battaniye, cesur bir yürek ve aşk alıyor.

Ben Baş Melek Mikail, Yaratan’ın soylu şövalyesiyim. Dilediğiniz her şey gerçek olur.

Sizleri seviyoruz ve kucaklıyoruz, kardeşçe!

Baş Melek Mikail sevgi dolu mesajı ile burada ve bizlere içtenlikle konuşuyor. Ne de güzel söylüyor, sevgi ve barışın tüm dillerde olduğu bir zaman yaratıyoruz, şükürler olsun.

Biz ışık ailesi ne de güçlüyüz!

Sizleri bu hafta 5 Kasım’da yüzyüze gerçekleştirdiğimiz meleklerle iletişim kursumuza davet ediyorum. Ayrıca dilediğiniz her zaman bu çalışmayı video kursu olarak temin edebilirsini aşağıdaki adresten;

Aslıhan Tan

Melek Terapisti ve Spiritüel Danışman

2.11.17

Melek Sevgisi

www.meleksevgisi.com