melek-kartlari-nasil-kullanilir

Melek kartları nasıl kullanılır?

Güne başlarken kendimi daha mutlu hissetmek, aklıma takılan sorulara sağduyuyla yanıt vermek ve hayatıma yön çizerken bir rehber edinmek için melek kartlarından yardım alıyorum. Çünkü ben melek kartlarının motivasyon yüklü sözleriyle, sezgilerimi daha güçlü kullanmamı sağladıklarına inanıyorum. Peki, siz daha önce meleklerden yardım istediniz mi? Kesinlikle tavsiye ediyorum!

Bazen sebepsiz yere kendimi üzgün hissediyorum, bazen seçim yaparken kararsız kalıyorum, bazense birbirine benzer olayları yaşayıp çözüm kapısına gidemiyorum. İşte, melek kartları tam böyle zamanlarda bana cesaret, umut ve güç veriyor. Yardım almak, öğrenmek istediğim konu her ne ise ona odaklanıyorum, “Yüksek Topuklar melek kartları” sayfasında, iyilik ve güzelliğe niyet ederek melek kartımı seçiyorum ve anlamını okuyorum. Çıkan sonuç beni şaşırtıyor çünkü her defasında tam da ihtiyacım olan cevap bana geliyor! Evimde Doreen Virtue Melek kartları destesi var, bazen onları kullanarak melek kartları seçiyorum, bana çok iyi geliyor.

Siz de denemek ister misiniz? O halde, Yüksek Topuklar melek kartları uygulamasını kullanabilirsiniz. Hemen aşağıdaki görsele tıklayın, karşınıza çıkan sayfada tam tarif edildiği gibi sorunuza odaklanıp kart seçin ve hayatınıza mucizeleri çekmeye başlayın!

Melek tarotu