Melekler yardım etmek için hazır!

Çok sevdiğiniz birini kaybettiniz ve acısı ilk günkü gibi içinizde, değil mi? Merak etmeyin o hâlâ yanınızda ve size sesleniyor. Hayatınızdaki insan doğru kişi mi? Onunla birlikteyken bulutların üzerindesiniz, ama başınızı yastığa koyduğunuzda içinizi kemiren bir şeyler mi var?

meleklerden-dinlemeyi-1

 

Cevap, uyumadan önce okuyacağınız birkaç satırın arasında gizli olabilir. Uzun zamandır beklediğiniz terfiyi aldığınız gün, hamile olduğunuzu da mı öğrendiniz? Kafanız karıştı değil mi? Farkında olmasanız da rehberiniz yanınızda, onu takip edin! Umutsuz ve çaresiz mi hissediyorsunuz? Bir çıkmaza saplanıp kaldığınızı mı düşünüyorsunuz?

Huzura giden yolda, rehberlerinizin yanınızda olduğuna inanırsanız, tüm önemli sorularınıza bir cevap bulabileceğinizi fark edeceksiniz. Tek yapmanız gereken dinlemeyi öğrenmek…

İngiliz medyum Dorothy Chitty, Trend Yayınevinden çıkan Meleklerden dinlemeyi bilenlere adlı kitabında, aralarında kraliyet ailesi üyeleri, film yıldızları ve politikacıların da bulunduğu danışanlarının yaşadığı olayları anlatıyor. “Melekler her zaman yanımızdadır. Hatta şu anda bu satırları okurken de sizinle birlikteler. İnansanız da inanmasanız da, doğduğunuz günden bu yana size rehberlik ettiler ve büyük bir olasılıkla, farkında bile olmadığınız sayısız zor durumdan sizi kurtardılar. İşleri bu!”

“Meleklerden dinlemeyi bilenlere”, kendi deneyimlerinizi gözden geçirmenize yardımcı olacak ve gelecekte hep o sesleri dinlemenizi sağlayacak…
Meleklerden Dinlemeyi Bilenlere

Dorothy Chitty
Trend Kitap
Fiyat: 20 TL

Satın almak için tıklayın!

Melek tarotu

Yorum Yapın

vestel