max-factor-yeni-0

İyi görünmek, iyi hissetmemize yardımcı oluyor. Bunu sağlamanın en kolay yolu ise, makyaj yapmak! Max Factor, yepyeni ürünleriyle kadınların daha güzel olmalarına yardımcı oluyor. Favoriniz olacak 3 yeni makyaj malzemesini sizin için inceledik.

Etkileyici dudaklar için ruj

Max Factor Lipfinity Long Lasting ruj: 8 saate kadar yoğun renk ve dengeleyici nem. Canlı, sağlıklı ve gün boyu parlak dudaklar için sırrınız. Canlı, sağlıklı ve yumuşacık dudaklara sahip olmanın yolu.

FİYAT: 49.90 TL

Daha yoğun kirpikler için maskara

Daha kalkık kirpikler ve 5 kat fazla hacim için Max Factor Voluptuous False Lash Effect maskara. Çekici bir takma kirpik etkisi için daha dolgun, daha yoğun ve kalkık kirpikler yaratın.

FİYAT: 55.90 TL

max-factor-yeni-2

Mükemmel kapatıcı için concealer

Top modellerin ciltlerinin nasıl her zaman kusursuz kaldığını hiç merak ettiniz mi? En büyük moda defilelerinde profesyonel makyaj uzmanları tarafından denenen Max Factor Mastertouch Concealer, size profesyonel bir makyaj sanatçısının uzman dokunuşunu sağlayan mucizevi bir üründür. Kolay kullanımlı kalem tasarımı, tam gereken ürün miktarını kontrol eden kullanışlı sünger ucu sayesinde hızlı, kolay ve hassas uygulama sağlar. Kolay uygulanan yapısı, kusurları gizler ve göz altındaki koyu halkaları belirsizleştirir.

FİYAT: 56.90 TL

max-factor-yeni-1

Çarpırıcı bakışlar için göz farı paleti

Max Factor Masterpiece Nude Palette, tüm güzel yönlerinizi ortaya çıkartan çok yönlü bir göz şekillendirici palettir. En muhteşem sade göz makyajını yaratmanız için birbirleriyle mükemmel uyumlu sekiz ton içerir. Açık tonlardan derin tonlara uzanan göz farları, gözlerinizi sonsuz kombinasyonlarla şekillendirmenizi sağlar- günlük sade bir görünüşten hafif dumanlı göz makyajına.

FİYAT: 59.90 TL