Karşınızdaki insanı etkilemek, kendinizi sevdirmek için uygulayacağınız taktiklerden biri göz kontağı kurmaktır. Daha etkileyici olmak için bakışlarınıza büyüleyicilik katmak, harika bir hareket olur. Peki, bunu nasıl yapacaksınız? Size, “güzel” bir haberimiz var!

Tüketicilerin yaşamlarını iyileştirmeye odaklanan P&G markası Max Factor, maskaradaki en son yeniliği kadınlarla buluşturuyor. YENİ Max Factor Masterpiece Transform Maskara, kirpiklerinize kökten uca hacim kazandırarak büyüleyici bir görünüm yaratabilirsiniz.

Birçok kadın “rimel fırçası ne kadar büyükse kirpiklerin o kadar hacimli olacağına” inanıyor; ancak ince yapılı rimel çubuklarının en iyi makyaj sanatçıları için çarpıcı ve hayranlık uyandıran gözlerin sırrı olduğunu bilmiyorlar. Max Factor’ün makyaj sanatından ilham alarak geliştirilen yeni ürünü; Masterpiece Transform Maskara, rimel uygulama işleminde devrim yaratıyor. İnce fırça rimel formülünün kirpikle temasını maksimum seviyeye çıkarırken kirpikleri birbirlerinden ayırarak ilk uygulamadan itibaren anında hacim kazandırıyor. Uçtan sapa doğru daralan rimel fırçası kısa kılları ile her bir kirpiği yakalayarak kökten uca hacim kazandırıyor. Sonuç ise büyüleyici ve çarpıcı kirpikler!

YENİ Max Factor Masterpiece Transform Maskara

Victoria Beckham Sonbahar-Kış 2014 defilesi için YENİ Max Factor Masterpiece Transform Maskara’yı modelin kirpik köklerine uygulayan Pat McGrath tasarımların estetiğine mükemmel bir şekilde uyum sağlaması için modelin kirpiklerine hacim kazandırdı. Pat McGrath; “Rimeli sadece kirpik köklerine uygulamak kirpik çizgisine ekstra netlik kazandırıyor” diyor.

Bu benzersiz Max Factor Masterpiece Transform Maskara nasıl etki gösteriyor?

YENİ Max Factor Masterpiece Transform Maskara, benzersiz ince yapılı ve kısa kıllara sahip fırçası her bir kirpiği en kökünden yakalayarak onlara koyu siyah ve hacimli bir görünüm kazandırmak üzere tasarlanmıştır.

Rimel Fırçası:Özel fırça ve kıl tasarımı ile her bir kirpiği rimelle kaplayarak anında yakalıyor ve kirpiklere hacim kazandırıyor.

Formül:Hacim Kazandıran formül ve benzersiz rimel fırçası bir araya gelerek uygulama anında yoğun ve dramatik bir etki yaratıyor.

Görünüm:Kirpik köklerinden başlayarak anında hacim kazandırıyor.Sonuç, çarpıcı bir dönüşüm geçiren dramatik ve sofistike güzellikte kirpikler.

Yeni Max Factor Masterpiece Transform Maskara’nın tavsiye edilen satış fiyatı 42.90 TL

dogal-banner