Luella Bartley ve Katie Hillier’nin kreatif direktörlüğünü üstlendiği ve moda dünyasının merakla beklediği ilk koleksiyon, Marc Jacobs’ın sıra dışı ve asi dünyasını yeni sezonda da moda tutkularıyla buluşturmaya devam ediyor.

marc-109 01

 

 

Sezonun vazgeçilmezi siyah, kırmızı, gri, yeşil ve mavinin koleksiyon geneline yayıldığı tasarımlar, farklı renk blokları ve desenlerle güçlendirilirken uzun botlarla hareketlenen ceket-elbise kombinleri ve motorcu pantolonlar kadınların kış sezonundaki kendinden emin tavrını ortaya koyuyor.

marc-109 02

 

Metalik gri, siyah-beyaz birlikteliği ve canlı renklerin yer aldığı kumaşlar, elbiselerden takımlara kadar çeşitli tasarımlarda ön plana çıkıyor. Yeni sezonun en çok dikkat çeken aksesuvarları yüzü saran kalın fularlar, kemerler ve fiyonk bolerolar oluyor. Renkleri ve desenleriyle dikkat çeken çantalar, Marc by Marc Jacobs’tan vazgeçemeyen kadınların gardıroplarında yer alacak parçalar arasındaki yerini alıyor.

 

marc-109 04

 

 

Marc by Marc Jacobs’ın kış aylarını hareketlendiren dikkat çekici tasarımları, markanın İstinyePark ve Akasya Acıbadem butiklerinin yanı sıra, Beymen’lerde satışa sunuluyor.

 

kitap