Makyaj Hileleri

İnce Çizgiler
İnce çizgileri gizlemenin en etkili yolu ışığı yansıtan kozmetik ürünler kullanmaktır. Bunun için ten renginizden 1 ton daha açık renkte bir pudra tercih edebilirsiniz. Yahut sedefli allıklar da oldukça iş görecektir.

 

Derin Çizgiler
Kırışık doldurucu kozmetik ürünleri duymadınız mı? Hayatınızı kurtaracak! Teninizdeki boşluklar dolunca cildiniz daha genç görünecek.

 

Geniş Alın
Alnınız adeta tüm suratınızı kaplıyor mu? Mat, bronzlaştırıcı bir pudrayı saç çizginiz boyunca uygulayın. Renk farkından dolayı yüzey daha dar görünecektir.

 

Aşırı Çıkık Elmacık Kemikleri
Allığınızı elmacık kemiklerinizden şakaklarınıza doğru yayarak sürün. Böylece elmacık kemikleriniz öne değil arkaya doğru bir görünüm kazanacaktır. Daha detaylı bilgi isterseniz allık nasıl sürülür yazımızı gözden geçirebilirsiniz.

 

Ezgi Yurdagül
Yüksek Topuklar – Editör
Soru ve önerileriniz için e-posta adresim: ezgi@yuksektopuklar.net

[iframe width=”420″ height=”315″ src=”http://www.youtube.com/embed/UW9YM0_S_io” frameborder=”0″ allowfullscreen]

4 Yorum

 1. merhabalar ben sitenizi severek takip ediyorum fakat sitenin görünümünde yaptığınız değişiklikten sonra açtığım her başlıkta tüm menü listeniz ekranı kaplıyor buna bir çözüm bulamazmısınız 7-8 saniye sonra ekran görüntülenebiliyor ve ben siteyi terketmek durumunda kalıyorum çünkü buna sabır dayanmıyor pek.
  umarım sorun çözülür.iyi günler

 2. [b]Merhaba Kübra,

  Öncelikle siteyi takip ettiğin için çok teşekkür ederiz. Fikirleriniz bizim için çok önemli elbette. Yeni tasarıma gitme sebebimiz sizlere daha rahat okunabilir bir site sunmak. Menü çubuğundaki alt başlıklar zaman kaybetmeksizin aradığınız konuların nerelerde olduğu konusunda sizi doğru yönlendirmek için o şekilde tasarlandı.

  Eğer sen de benim gibi netbook yahut tablet bilgisayar gibi küçük ekranlı bir bilgisayar kullanıyorsan menü çubuğu ekranda bir parça da olsa büyük gibi görünüyor olabilir. Ama işleri kolaylaştırdığı kesin bence.

  Tarayıcın da eski bir versiyonsa siteyi tam verime görüntüleyemiyor olabilirsin.
  Umarım yorumun faydası dokunur. Okuyucularımız kıymetli bizim için. KOnforlu, güzel bir site sunmak isteriz size.

  Sevgiler.[/b]

 3. makyaj yapmayı hiç beceremiyorumki hilelerine başvurayım…gerçekten marifet işi…

 4. [b]Maria mercedes,

  Makyaj tüyoları bölümünde işin tekniklerini sade bir anlatımla bulabilirsin. Denemeden öğrenemeyiz:)

  Senin için “yeni başlayanlar için makyaj” konulu bir yazı yazacağım:) Siz isteyin yeter, Yüksek Topuklar yazar:)[/b]

Yorum Yapın

vestel