Makyaj severlerin öncelikli markası Make Up For Ever, yeniden Türkiye’de! Birbirinden güzel kozmetik koleksiyonları Sephora mağazalarında sizi bekliyor. Peki, koleksiyonda neler mi var? Detaylar, özel haberimizde!

İster doğal isterse dövme olsun, kaşlar makyajın ve bakışların temel unsuru… Kaşlarda kusursuz görünüm elde etmek için, doğru bir teknik kullanmak ve en iyi ürünlere sahip olmak gerekiyor. Make Up For Ever bu ihtiyacı karşılamak için, kaşları belirginleştiren yeni üçlü ürünü Brow Show’u sadece Sephora mağazalarında satışa sunuyor.

Brow Show, kaşlardaki boş noktaları doldurmak, kaşları belirginleştirmek veya kaşları tamamen dönüştürmek için farklı dokularda ve tonlarda alternatiflerini makyaj severlerle buluşturuyor.

Kaşlara ince dokunuş: Brow Liner

Make Up For Ever, herkesin kaşlarının karakter kazanmasını sağlamak adına kaşlar için tasarladığı Brow Liner’ı kadınların beğenisine sunuyor. Usta incelik ve yoğun renkle hazırlanmış bu yeni Make Up For Ever ürünü, kaşlara yeni bir hava katıyor.

Brow Liner’ın yenilikçi formülü ve pigmentlerle zenginleştirilen su bazlı yapısı, etkisinin kalıcılığını artırıyor, yumuşak yapısı ve yoğun pigmentli rengiyle bakışlara anlam katıyor.

Brow Liner renk tonları, yaklaşık yüzde 25 pigment içeriyor. Poliol bileşimi en iyi renk üretimini, jel bileşimi eklentisi de pigment parçacıklarının eşit şekilde dağılmasını sağlıyor. Renk ifadesi kusursuz bir hâl alıyor.

Yumuşak özelliklere sahip kutup yağı, formülün merkezinde yer alıyor ve rahatlık hissi veriyor. Ayrıca, dereceli tonlamanın yapılmasını sağlıyor. Formülün içindeki polimer jel, ürünün uzun süre etkisini yitirmemesine neden oluyor.

İddialı ve karakterli kaşlar: Brow Pencil

Make Up For Ever, doğal görünümden sofistike görünüme kadar herkesin kaşlarını kişiliğine göre ayarlayabilmesini mümkün kılan Brow Pencil’ı kadınlarla buluşturuyor. Ürün kaşları şekillendirirken, kaş rengini eşitliyor, kaşlardaki boş alanları dolduruyor ve kaşların yoğunluğunu tamamen değiştirebiliyor.

Brow Pencil’ın formülü içeriğindeki balmumu ve pigmentler arasında denge kurarak uzun süreli, yoğun bir etki sağlıyor. Silika tozu uygulamayı kolaylaştırıyor ve uygulamaya yüksek incelik katıyor. Brow Pencil’ın formülünde yüzde 30 oranında yer alan Japon balmumu ve Hint yağı, ürünün kalıcılığını arttırıyor.

En iyi ve eşit rengi sağlamak için Brow Pencil’ın belirli tonlarının yüzde 30’u pigmentlerden meydana geliyor. Polibüten yağı, kusursuz renk dağılımını sağlıyor.    

Asimetrik şekildeki Brow Pencil, ayarsız ucu sayesinde farklı bitirişleri mümkün kılıyor. Ucun geniş kısmıyla renk daha yoğun veya seyrek şekilde yayılabiliyor. Ürünün formülü zarif bir uygulamayı garanti altına alıyor ve kaş bölgesindeki boşlukları dolduruyor. Brow Pencil’ın ucu, kalemtıraşla açıldığında bile asimetrik kalmaya devam ediyor.

Kaşlara hoş bir görünüm vermek için, doğal kaş rengine en uygun ürünü seçmek gerekiyor. İdeal kaş rengine göre seçilebilmesi için Brow Pencil’ın renkleri kalemin renginden anlaşılabiliyor.