Nelerden hoşlandığınızı, nasıl yaşadığınızı anlatan kolyeleriniz olsun istiyorsanız; son dönemin modası Luzdemia kolyeler tam size göre! Cam bir madalyonun içine, kişinin kendi hikayesini anlatan çeşitli sembolleri yerleştirerek oluşturduğu, kişiselleştirilmiş özel takısı floating locket’lar, Luzdemia’nın Luzyo markası ile artık Türkiye’deki kadınların da beğenisine sunuluyor. Her yaş ve tarzdan kadına, kendi ışıklarını yansıtmaları için anlamlı ve stil sahibi ürünler sunan Luzdemia’nın Luzyo’su, yepyeni bir takı deneyimi oluşturuyor. Kadınların kendi hikayelerini kolyelerine yansıtmalarına imkan sağlayan Luzyo, kişiselleştirilebilir, anlamlı ve eğlenceli bir takı dünyasının kapılarını ardına kadar açıyor.

luzdemia 02

Başrol oyuncularını siz seçin

Luzyo dünyasında kendi hikayesini yaratmak isteyen kadınlar, kolay, zevkli ve çok eğlenceli bir yolculuğa adım atıyorlar. İlk olarak, kendi dünyalarını sembolize eden, diledikleri boy, renk ve tarzdaki LuzyoLocket’larını seçiyor, ardından işin en eğlenceli kısmına geçiyorlar. Birbirinden renkli, anlamlı ve sevimli sembollerden, kendi dünyalarını anlatan, onlara mutluluk veren alternatifleri belirliyor, hikayelerinin temellerini atıyorlar. Sonrasında, anlamlı kelimelerin yazılı olduğu plakalardan, diledikleri uzunluk ve stildeki zincirlerden kendilerine uygun olanları seçtikten sonra Luzyo’larını şık kolye uçlarıyla da süslüyorlar. Böylelikle, boyunlarını süsleyecek hikayelerini, kendi, özel Luzyo kolyelerini hayata geçirmiş oluyorlar.

Kolye modelleri

Ertesi gün size ulaşıyor

Çelik, bronz ve doğal taşlar gibi modern malzemelerden üretilen Luzdemia koleksiyonunun her bir parçası kendi hikayesini taşıyor. Luzdemia, siteden alışveriş yaparken de, takıları takarken de, hediye ederken de, yaşattığı deneyimin her aşamasında eğlendiriyor, iyi hissetmeyi sağlıyor. Luzdemia, yüksek kalitede ürünleri ve üstün müşteri hizmetleri standartlarıyla, alışverişin her anında takı tutkunlarının yanında oluyor. Hafta içi günleri saat 16:00’ya kadar verilen siparişler 24 saat içinde kapıya kadar teslim ediliyor.

Kolye modelleri

Luzdemia hakkında:

Kişiselleştirilebilir ve anlamlı takı markası Luzdemia, Göknur Karadağ ve Kıvılcım Kıran tarafından 2014 yılının Nisan ayında kuruldu ve Temmuz ayından itibaren satışa başladı. “Benim ışığım” anlamına gelen Luzdemia, tıpkı isminin anlamı gibi, her yaş ve tarzdan kadına, kendi ışıklarını yansıtmaları için hem anlamlı, hem stil sahibi ürünler sunuyor. Çelik, bronz ve doğal taşların ağırlıklı olarak kullanıldığı Luzdemia koleksiyonundaki alternatifler, kadınlara kendi takılarını tasarlamaları için zengin seçenekler oluşturuyor, hikayelerini takılarına yansıtmalarına olanak sağlıyor. Yüksek kalitede ürünleri ve müşteri hizmetleri konusundaki titiz çalışmalarıyla takı tutkunlarına ayrıcalıklı bir deneyim sunan Luzdemia, trendleri ve yenilikleri de yakından takip ederek öncü yanını sergiliyor. Luzdemia.com’dan hafta içi saat 16:00’ya kadar verilen siparişler 24 saat içinde kapıya kadar teslim ediliyor. Luzdemia, takıyla hikayeler anlatmak, kendi ışığını yansıtmak isteyen kadınları bekliyor.

En güzel saç