Likit mat rujları çok seviyoruz! Makyaj için kısıtlı zamanımız olsa bile, sihirli bir dokunuşla daha canlı bir görünüme kavuşabiliyoruz. Biz, ‘Yüksek Topuklar’ kadınları olarak, sevgimizin haklı nedenleri açıkladık, eminiz ki bize katılacaksın!

  1. Likit rujlar kolayca sürülüyor!

Likit mat rujların uygulama fırçası, ruj sürmeyi son derece kolaylaştırıyor. Dudak çerçevesini takip ederek ruju sürüyoruz, sonra iç kısmını dolduruyoruz. Saniyeler içinde daha dolgun ve çekici dudaklara sahip oluyoruz.

  1. Gün boyunca kalıcılığını koruyor!

Likit mat rujun kalıcı etkisini çok seviyoruz! Gün içinde yoğun iş temposunda çalışırken iyi görünüp iyi hissetmemizi sağlıyor. Eğer, akşam için planımız varsa, rujumuzu kolayca tazeleyip hayata devam edebiliyoruz!

  1. Dudaklara anında dolgunluk veriyor!

Özellikle, likit mat rujlar, dudaklara anında dolgunluk veriyor. Sosyal medyada paylaştığımız fotoğraflarda, ilgi çekici görünmek hepimizi mutlu ediyor, değil mi?

  1. Her ortama mükemmel uyum sağlıyor!

Likit mat rujlardaki zengin renk yelpazesi, her ortama mükemmel uyum sağlıyor. Ofiste, pastel tonlar tercih ederken gece gezmelerinde daha koyu likit mat rujlarla görüntümüzü değiştirebiliyoruz. Üstelik, bunu yapmak sadece birkaç dakikamızı alıyor.

  1. Pürüzsüz bir görünüm kazandırıyor!

İtiraf ediyoruz: Likit mat ruj akımına kapılsak bile, marka seçiminde çok seçici davranıyoruz. Çünkü, ruj sürdükten sonra dudaklarımızda topaklanmasını veya akmasını istemiyoruz. İşte, şimdi müjdeli haber verebiliriz: Avon’dan yeni Mark Likit Mat Ruj serisi, tam ihtiyacımız olanı bize sunuyor.

  1. Elmas şeklinde yenilikçi fırçasıyla kolay uygulama
  2. Akmadan, topaklanmadan pürüzsüz ruj deneyimi
  3. Yoğun pigment içeriğiyle kalıcı ve canlı görünüm
  4. 10 farklı seçeneğiyle zengin renk yelpazesi

Advertisement