L’Oréal Paris laboratuvarlarında son teknoloji kullanılarak geliştirilen ve kırışıklıklara karşı savaşan “L’Oreal Paris Revitalift Lazer X3”, yeni formülü sayesinde aynı zamanda güneş lekelerine karşı meydan okuyor, zamana karşı direnen genç ruhlu kadınların hayatında yeni bir dönem başlatıyor!

Yüzünüz için bir özellikle bu aylarda güneş koruyucu kullanmak cildinizi genç ve sağlıklı tutmanın en önemli adımlarından biri. Lekelere karşı durmanın ve cilt sıkılığını arttırmanın sırrı olan, L’Oreal Paris Revitalift Lazer X3 Leke ve Kırışıklık Karşıtı Bakım, artık kırışıklıkları azaltırken içeriğindeki 20 GKF ile cildinizi UV ışınlarına karşı da koruyor.

L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 Leke ve Kırışıklık Karşıtı Bakım, içeriğindeki yaşlanma karşıtı etken Pro-Xylane ve Hyaluronik asit ile cilde derinlemesine nüfuz ederek, gözle görülür sonuçlar vadediyor. Revitalift Lazer X3, güçlendirilmiş yeni formülüyle, 2 ayda 3 yılın, 6 ayda 7 yılın getirdiği kırışıklık görünümünü giderirken aynı anda uv ışınlarının cilt üzerinizdeki etkilerinden de koruyarak, cildin koruyucu katmanını güçlendirip, cilt dokusunu düzeltiyor.

L’ Oréal Paris Revitalift Lazer X3 Leke ve Kırışıklık Karşıtı Bakım, içeriğindeki güçlü formülü ve 20 GKF ile UV kaynaklı yaşlanma belirtileri ve leke oluşumlarını etkili şekilde engellemeye yardımcı olurken, cildin doğal bileşenlerinin yenilenmesini sağlayarak yüzün genç ve kusursuz görünümünü geri kazandırıyor.

Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 66,99 TL