Günün yorgunluğunu üzerimizden atmak için en güzel çözüm yollarından biri, ılık suyla duş almaktır… Banyo yapmayı keyfe dönüştürmek için mis kokulu duş jelleri tercih ediyoruz. Şimdi, ıhlamur ve kayısı kokulu iki yeni duş jeli, biz kadınları mutlu etmek için hazır!

Ülkemizde kısa sürede çok sevilen Le Petit Maseillais markası, iki yeni duş jeli çeşidini tüketicileri ile buluşturuyor. Le Petit Marseillais Zeytin Ağacı ve Ihlamur ile birlikte Le Petit Marseillais Kayısı ve Fındık çeşitli duş jelleri 650 ml’lik büyük boy ambalajları ile sadece Migros’larda satışa sunuluyor.

Le Petit Marseillais Zeytin Ağacı Yaprağı ve Ihlamur Duş Jeli, formülünde Fransa’nın Ardeche bölgesinde organik tarımla yetiştirilen ve Haziran, Temmuz aylarında toplanan ıhlamur ağacının beyaz çiçeklerini içeriyor. Duş jeli ekstra yumuşak formülü ile cildi nazikçe temizliyor. Pürüzsüz ve kolay durulanan köpüğü, Akdeniz’de yetişen ıhlamur ağacı çiçeklerinin yumuşak ve eşsiz kokusunu taşıyor. 

Le Petit Marseillias Kayısı ve Fındık Duş Jeli, Akdeniz’in verimli topraklarında yetişen gerçek meyvelerden oluşan doğal içeriğe sahip. Kayısı ile fındığın meyvemsi ve iştah açan kokularını formülünde bir araya getiren duş jeli, kolay durulanan köpüğü ile cildi nazikçe temizliyor. Cildi nemlendiren ve besleyen ürün, Akdeniz’e özgü doğal kokusu ile banyoların vazgeçilmezi olmaya aday.

Geri dönüşümlü ambalajı ile banyolarda yerini alan Le Petit Marseillais Zeytin Ağacı ve Ihlamur Duş Jeli ve Le Petit Marseillais Kayısı ve Fındık Duş Jeli 650 ml’lik büyük boy ambalajları ile sadece Migros’larda satılıyor.

Tavsiye edilen fiyat: 650 ml Duş Jeli : 19,90 TL